Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy fest, hogy nekem csak fél...

Úgy fest, hogy nekem csak fél vagy egy évig tart egy barátság. El vagyok átkozva, igaz?

Figyelt kérdés

Kevés barátom van, és előbb vagy utóbb közönyös vagy nem leszek érdekes a számukra. A végén mindig egyedül maradok a problémámmal, ahogy most is.

Kész, úgy fest, hogy nekem nem kellenek barátok. Talán én csak egy torzó vagyok, akire szarik az egész emberi társadalom.


2015. márc. 18. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül!
2015. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet, nem csak te agy így ezzel. Tartsd önvizsgálatot, te miben lehetsz hibás, eleget tettél-e a barátságért. Na meg a másik félek is múlik, ha te mindent megtettél és őt nem érdekelted, hát ez van.
2015. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán azért mert nincs közös témám a többi emberrel. Ha barátokat nehezen fogok találni, akkor társat is. Az ember egy szociális állat, én meg akkor tényleg egy torzszülött vagyok.
2015. márc. 18. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem ileltek össze emberileg sem, ha fél év alatt kifogytok a témából. Keress olyan társaságot, ami az érdeklődési körödhöz kapcsolódik vagy kezdj új hobbikba, hogy több embert megismerhess.
2015. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok egyszerűen. Fásult vagyok, most is itt ülök és nézek kifele a fejemből. Érdekel a paleontológia és a kihalt állatok, pontosan olyan téma amit az emberek feleslegesnek éreznek.
2015. márc. 18. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Már miért lenne felesleges téma?

Tök érdekes.Keress fel hobbirégészkedőket,dínóbubusokat,annyi klub van a neten,biztos van ilyen.

Nem vagy torzó,igaz nekem sem tartott sokáig középiskola után az a kapcsolat,amit barátságnak hittem,mert nem volt az.GYökeresen megváltozott a lány,én más városba kerültem,egy ideig önerőből feccöltem mint kiderült felesleges energiákat ebbe a dologba.Ahelyett,hogy elmentem volna jóval előbb jégkorongcsapatomba játszani.

A lényeg a közös metszet.

2015. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egész életemet egyedül töltöttem, több, mint egy évtizede keresem a helyem, ahova beilleszkedhetek. Egy izolált faluban élek, ahol a helyi gettó leüt, ha meglát. Csak mert nekem lett a legjobb a bizonyítványom. Anyagi okok miatt képtelen vagyok szocializálni és fogalmam sincs, hogy mit tehetnék ez ellen. Ha egy-egy lány néha kedves volt velem (csoda), akkor belezúgtam. Aztán egy-két hónap és találtak valakit aki nem én voltam, engem meg ott hagytam. De addig tökéletesen éreztem magam. Ilyenkor én azt teszem, hogy nagyon leveszem a mércét és az a lány aki belémesik (18 felett már elfogadható - külsőre és hibákra való tekintet nélkül), az már győzelem. Csak szeretet kell és kész.
2015. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!