Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magántanuló vagyok. Szeretnék...

Magántanuló vagyok. Szeretnék új embereket megismerni, de hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Végzős középiskolás vagyok, jövőre megyek más városba egyetemre, viszont ebben az évben néhány költözés miatt úgy alakult hogy magántanulóként kell befejeznem az évet.

A városban 2 srácot ismerek csak, velük heti 1-2x találkozok, a nap többi részében otthon ülök és tanulok, edzek, olvasok, filmeket nézek. Igazából elvagyok, csak szociálisan van hiányérzetem, az idő 90%ában otthon ülök. Én alapból nehezebben ismerkedek az átlagnál, kicsit zárkózott vagyok, de ha valakivel elkezdek beszélni akkor onnantól megy, csak kezdeményezni nem tudok mindig..^^

Hétvégenként egyszer elmegyek a barátaimmal egy helyi bárba, ott néha néha ha úgy alakul akkor megismerek új embereket, de általában ezek hamar meghalnak (tudjátok, az a részegen jól megvagyunk aztán holnap sz**runk egymásba típusú)


Tehát a kérdésem: Szeretnék új embereket megismerni, de fogalmam sincs hol.. szívesen járnék valami klubba vagy társaságba, de mindenhol csak hobbik (festészet meg egyéb dolog) és sportok vannak, de egyiket sem akarom, mert az elöbbiket nem nagyon szeretem, az utóbbira meg nincs szükségem mert heti 6 nap edzek, nem bírnék még egy kickbox edzést is. Valami tanácsot tudtok adni?


2015. márc. 19. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Ismerkedj itt
2015. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyéb nem online ötlet? :D
2015. márc. 22. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátok barátai? Volt osztálytársak? Buszon is tudsz ismerkedni, ha mész valahova. Heti hatszor edzel, ha ezt edzőteremben teszed, ott is könnyen beszédbe elegyedhetsz ismeretlenekkel. :)

Igazából hirtelen csak ennyi jutott eszembe, egyébként megkérdezhetem, hogy miért vagy magántanuló? (Természetesen csak puszta kíváncsiságból kérdezem, nem muszáj rá válaszolnod.) Remélem, tudtam valamennyit segíteni. :) Sok sikert!

2015. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!