Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék olyan! Nem átlagos!...

Hol tudnék olyan! Nem átlagos! Embereket megismerni, akik nem csak klisé-beszélgetésre jók?

Figyelt kérdés

Inkább Budapest és környéke, bár úgy vagyok vele, már az is szerencsés ha ezen a földön találok ilyet.


Elsősorban internet, de ha vannak olyan helyek/események, ahol zárkózottabb embereket is szívesen látnak, az is érdekel.

Nem vagyok társasági bulizós fajta, nyilván aki hasonló, érti mire gondolok.


Köszönöm ha valaki jószándékú hasznos választ tud írni.



2014. dec. 7. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
mi az ami neked nem klisé beszélgetés?
2014. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szakmai csoportok, nemzetközi konferenciák, start-upperek, stb. Elég gyorsan körbe tudja magát venni az ember élvonalbeli arcokkal, ha akarja.
2014. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Interneten kereshetsz bloggereket, vagy vannak ilyen hobbiíró-költő-kreatívkodó embereknek gyűjtőoldalak, ott is találhatsz érdekes személyeket, illetve ezek szoktak szervezni kisebb rendezvényeket is. Facebookon is van rengeteg oldal/csoport erre a célra. Ezek a helyek tele vannak a legkülönfélébb emberekkel.
2014. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, számodra mi a klisé?!?

Mik azok a témák amik érdekelnek? :)

2014. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok pl. én :)
2014. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A korodat azért elárulhattad volna, mert nem teljesen mindegy. Egyébként én nem tartom magam átlagosnak és szerintem érdekes dolgokról lehet velem beszélgetni, pl. filozófia, irodalom, művészetek, vallás... Bár nem tudom, neked mi számít klisének és mi nem, vagy, hogy az előbb felsorolt dolgok érdekelnek-e.
2014. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent a nem átlagos? Engem érdekel az összes létező tudomány, politika, technológia, gazdaságtan, spiritualizmus, a lét nagy kérdései ... stb. Szívesen beszélgetek bármiről.


27F

2014. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ja meg én is itt vagyok :) 24/L
2014. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
Nekem senki sem válaszol arra, hogy Schrödinger miért macskával állt elő a példájában. Miért nem mondjuk egy vázával, vagy egy pohárral, amit aztán ultrahanggal törünk szét? Mert egy cicának nagyon nem mindegy, hogy mégis milyen szuperpozícióban van. Ő egy tudatos lény. Egy megfigyelő. Pedig nem vagyok nagy macskás, de attól még így van...
2014. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert a kvantum állapotokat jobban lehetett illusztrálni mérges gázzal és egy élőlénnyel, ami elfér egy dobozban. Továbbá szemléletesebb és figyelemfelkeltőbb a példa azáltal, hogy egy tudatos lény élet és halál között lebeg a mi szemszögünkből, csak azért mert nem kapunk róla információt.
2014. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!