Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, ha öngyilkos gondola...

Normális, ha öngyilkos gondolataim vannak?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, gyerekkorom óta nincs önbizalmam, mert apukám bántalmazott, anyukám meg a pszichiátrián. Sosem éreztették velem, hogy kellek, hogy szeretnek, egy időben kishíján intézetben végeztem, mert anyu kórházban, apu meg a rokonok meg nem akartak magukhoz venni hosszútávra. Egész gyerekkoromban tengődtem.

20 évesen külföldre költöztünk a barátommal, lett egy kis lakásunk (albi), jó munkám, normális életünk.

Egy hónapja dolgozom, pincérkedek és kasszázok egy kávézóban. Az első fizetésem viszont csak 2 hét múlva várható.

Eddig minden rendben volt, pár hete azonban összeomlottam lelkileg, már munkában is öngyilkos gondolataim és pánikrohamaim vannak. Alig tudok teljesíteni, már a főnöknő is észrevette, nem minden stimmel.

Félek dolgozni, rettegek mindentől, és emiatt folyamatosan hibázom. Ma is több alkalommal rám jött a sírás.


Mit tehetnék?


Nincs lehetőségem pszichológushoz menni, mivel nem járul hozzá a biztosítóm, és nincs keretem önköltséges terápiára.

(300€ lesz az első fizetésem, a terápia pedig 80€/óránál kezdődik)


Elkeseredett 21N


2015. márc. 20. 19:40
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Engem is vert apám, méghozzá ok nélkül, és nem volt rám jó hatással, szóval jobb, ha csendben maradsz.
2015. márc. 21. 11:27
 12/30 anonim ***** válasza:

Ha nem látnád te szerencsétlen, az apja verte, és én úgy látom nem igazán segített rajta.

Van munkád, van barátod és ha szereted is, álom életed van. Nem igazán látom át a problémád. Miért omlottál össze?

2015. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Most kicsit jobb, de előtte pokol volt.

És nem bírtam még feldolgozni a múltam.

2015. márc. 21. 11:33
 14/30 anonim ***** válasza:
22%

Te akarsz öngyilkos lenni?! Amikor emberek ezrei éheznek?!

Nincs házuk, esetleg fáznak egész nap? Na azért a pofátlanságnak is van határa te azért rohadtul nem élsz úgy hogy öngyilkos legyél! Gondolkozz el ezen

2015. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Gondolom, te nem éhezel és fázol egész nap. Akkor te ne beszélj az ő nevükben, elvégre én a magam nevében szóltam. Gondolkozz el ezen.
2015. márc. 21. 14:40
 16/30 anonim válasza:

A barátod dolgozik?

Ketten nem tudtok összedobni

pszichológusra?

2015. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Dolgozik, de az összbevételünk körülbelül 700€, és minden fillérnek megvan a helye. A terápiának úgy lenne értelme, ha heti 2-3 alkalommal járnék, de nincs heti majdnem 200e-nk csak erre.
2015. márc. 21. 14:49
 18/30 anonim válasza:

Heti egy alkalom is elég lenne,legalábbis több mint a semmi.

Hívd fel P. én léptem,nem itt kell sírni,hanem változtatni kell az életeden.

2015. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Heti egyet sem bírok kifizetni sajnos. 300€-t keresek, mire befizetek mindent, nem marad egy cent se
2015. márc. 21. 14:57
 20/30 anonim válasza:

Mit kell befizetned?

Mi fontosabb az egészségednél?

Iskola? Kit érdekel? 1. Egészség.

Vagy mit?

2015. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!