Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generizált Szorongásos szindró...

Generizált Szorongásos szindróma miatt már öngyilkos gondolataim vannak. Ilyenkor már el kéne menni pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Nem először gondolok már rá , 3 éve van már ez. De mostmár szinte minden nap. Pár hete már minden nap már a szorongással álmodok. Minden álmom is már csak erről szól, már ott sincs nyugtom.

Arról nem is beszélve ,hogy már el sem bírom képzelni milyen egy normális élet, már nem is emlékszem rá. Régebben le tudtam kötni magam, akkor megszűnt a szenvedés de mostmár csak ez jár a fejemben. Már nem tudok egy szobában csendben leülni sem. Egyből rosszul leszek. Pszichológusra már nincs pénzem...


2013. okt. 18. 19:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és mielőtt valaki megkérdezné ,hogy miért gondolkozok már az öngyilkosságon arra a válaszom az ,hogy akkor végre megszűnne a ki**szott szenvedés. És nem depis lelki vívódás hanem fizikailag már nagyon elviselhetetlen fájdalomról beszélek. Ami mindenhol jelen van , a lábamban ,a fejemben a hátamban , torkomban mellkasomon mindenhol. Rám jön és nem tudok másra gondolni, mintha állandóan pánikrohamom lenne.

Emiatt már semmi sem érdekel az életben.

2013. okt. 18. 19:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Ártottál valakinek?
2013. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most ezt hogy érted? Remélem nem ilyen karmikus hülyeséggel akarsz jönni...

Nem ártottam én senkinek.

2013. okt. 18. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz. Ő útbaigazít. A generalizált szorongás megállapításához már pszichiáter kell. Ha szükséged van rá, a háziorvos beutal hozzá. Ingyenes!
2013. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz. Nekem ugyanez volt, kaptam antidepit, másfél hét után kutya bajom sincs azóta sem.
2013. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!