Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Kamu profilon ram...

Mit tegyek? Kamu profilon ram irt egy lany, de vegul 4 napja h beszelunk es nem akarom szivatni. Megszerettuk egymast.

Figyelt kérdés
Nem sejtettem h ez lesz. Belso lenyem szerette meg azt mondta es tok mas mint mas. En se igy akartam

2015. márc. 22. 11:41
 1/8 A kérdező kommentje:
regi oszt tarsam cseszegettem vele szal unalombol beleptem es irt.. :$ nagyon gaz tudom szegyellem magam de szivemre hallgassak vagy hagyjam beken? :/
2015. márc. 22. 11:43
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon felek nem ezt erdemli es imadom meg o is.. :/
2015. márc. 22. 11:44
 3/8 A kérdező kommentje:
szegyellem magam,mit tegyek? :(( 21 a korunk tehat nem vagyunk kicsik..
2015. márc. 22. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Az írásaid alapján mégis úgy viselkedsz, mint egy ovis.

Mondd el neki az igazat, és kínlódj kevesebbet.

2015. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha már eddig nem volt gerinced, most próbálj növeszteni. Először is légy őszinte, a lány valószínűleg egy darabig elutasító lesz, de amennyiben kitartóan és jól vallasz neki szerelmet, talán megkaphatod. A lányok bizonytalanabbak és könnyebben befolyásolhatóbbak. Egy kis racionális érvelés sem árt.
2015. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azért azt hozzátenném, hogy ne zaklasd.
2015. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21? Az írásod és fogalmazásod a 15-öt üti.

Ja és hogy lehet 4 nap alatt megszeretni egymást valakivel?

És amúgy vállald fel magad, saját képpel! Bár lehet nem lenne jó mert lekoptatna. (Ha kamu fb-re szorulsz akkor biztos gyönyörű srác vagy)

2015. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem jobb lenne, ha felvennéd videóra a vallomást, ugyanis a lány látná a bűnbánatot, láthatná, hogy szexuálisan vonzódik-e (ha igen, az motivációs jelentene számára, ha meg nem, akkor eleve édes mindegy), és a rendes beszéd is szimpátiát kelthet benne.
2015. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!