Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mit jelent, hogy surun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, hogy surun beszelunk a szexrol baratnommel? Lehet, hogy hulye kerdes, vagy rosszul tettem fel, de kivancsi vagyok, hogy mit jelent, mennyire van kozel az az ido, hogy megtortenjen. (5es fel honapja vagyunk egyutt)

Figyelt kérdés

Sziasztok

nagyon kerem, hogy aki valaszol az ertelmes legyen!:)

es elore koszonom a valaszokat.



2015. márc. 16. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon közel van, már csak a rákérdezés hiányzik.
2015. márc. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb vedd elő a farkad!
2015. márc. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

5 és fél hónapja nem szexeltek?


Nálam ha az első találkozásnál nem szop le, akkor meg sem érdemel. :D

2015. márc. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg kezdeményeznél, az hatékonyabb lenne... ne várd, hogy ő kínálkozzon fel, mert jó eséllyel nem fog. :)
2015. márc. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

elso valaszolo. koszi a valaszt! mar volt ra pelda, hogy megis mikor lesz, arra jutottunk, hogy barmikor megtortenhet na de mikor?! ez a fennmaradt kerdes:d


masodik, harmadik valaszolo. Fasza :DD

2015. márc. 16. 01:16
 6/8 A kérdező kommentje:
negyedik valaszolo. voltak mar szituk, hogy melltarto le, es bugyi maradt. Altalaban meg hemperegtunk csak. En pedig bugyin keresztul kenyeztettem hat azt nagyon elte alig akart elengedni:) szoval mar nincs messze az aktus.:)
2015. márc. 16. 01:19
 7/8 A kérdező kommentje:
ja es mellekesen szuz!:)
2015. márc. 16. 01:21
 8/8 anonim ***** válasza:

3-as: te vagy király... mint ha magamat hallottam volna! :D :D


Kérdező: először mutasd be te is neki a lompost, hogy tudja mi az! OK?

2015. márc. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!