Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szedjem össze magam?...

Hogyan szedjem össze magam? Fél éve munkanélküli vagyok, teljesen lezuhantam, hogyan kell talpra állni?

Figyelt kérdés
60ról felhíztam 75kg-ra, elhanyagolt lettem, hajam loboncban áll, semmi életkedvem, mindenki elfordult mellőle, de semmihez nincs kedvem, fekszem és eszem, kilátástalannak érzek mindent. Ruháim nem jók már rám, bőröm csúnya, narancsbőrös lett, motiválatlan vagyok, egyedül a nagyvilágban, pénzem nincs, barátaim nincsenek, kapcsolatom nincs, szóval kb nem érintkezem a világgal. Hogyan lábaljak ebből ki?
2015. márc. 23. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből fizeted a kaját, ha nincs pénzed? Első körben menj el pszichológushoz (ja nem, először fésülködj meg), én 8 hónapig voltam meló nélkül úgy, hogy mindenhová beadtam a jelentkezésemet, de még vécépucolónak sem kellettem. Újra küldd el vagy vidd be az önéletrajzodat, ahová csak tudod. Mi a végzettséged? Külföld nem jöhet szóba, ha itthon nem találsz? (Azt mondod, nincsenek barátaid, akkor meg nincs, ami visszatart.) A pszichológus remélhetőleg segít túllendülni ezen a letargián, amin egyébként a sport (miatt felszabaduló boldogsághormon) is segít. Úgy még a göncök is újra jók lesznek rád, nem kell arra is kidobni egy halom zsetont.
2015. márc. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

először is frissítsd az önéletrajzod, és kezdd el elküldeni mindenhova, ami a szakmádba vág, vagy nézheted a betanított segédmunkásokat is.

én is egy gyárba mentem el amikor nem volt más, ez van.

küldd el sok helyre, előbb utóbb valahonnan visszahívnak.

de ha nincs semmi az önéletrajzodban, vagy nincs szakmád/nyelvismereted akkor arra dolgozz rá, amíg otthon vagy van időd.

ha van jogsid akkor próbálkozhatsz futárcégnél is!

sok ág van ahova elmehet, abból baj nem lehet

2015. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
megértésre, szeretetre, támogatásra van szükséged, nem jéghideg, személytelen tanácsokra.
2015. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!