Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem az gyakran, hogy...

Gergovics kérdése:

Miért érzem az gyakran, hogy az osztálytársaim kiközösítenek?

Figyelt kérdés
Néha tökre elvagyok velünk, néha meg egyfolytában szekálnak, lökdösnek, a cuccaimat dobálják ide-oda. Lányoknál is, egyszer tök jól elbeszélek velünk, másnap meg hozzám se szólnak, csak elmennek melettem. Gyakran vagyok az ezek miatt rosszkedvű, és ingerlékeny, valamint gyakran egyedül érzem magam. (F/14)

2015. márc. 18. 23:37
 1/6 anonim válasza:
Próbálj azonosulni velük, ha elkezdenek cseszegetni be vedd komolyan, röhögj egyet és lépj tovább. Jelmondatom: Minnél jobban leszarod annál jobban érzed magad.
2015. márc. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Meg van mégvalami...van egy lány aki tetszik, de tuti hogy nem lesz semmi köztünk, gyakran levegőnek néz, nèha elbeszélgetünk, de nagyon rosszul szoktam magam éretni miatta. Miért?
2015. márc. 19. 06:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert nem érdekled, mi nem érthető ezen?
2015. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten az embernek idomulni kell a többiekhez, de sajnos ez az a korosztály, ahol még kipécéznek egy-egy kívülállóbb személyt. Nincs valaki, aki közelebb áll hozzád? Úgy értem, egy vagy két barát. Addig, amíg ilyen kívülálló vagy, nem valószínű, hogy összejöhet a dolog azzal a lánnyal, mert ha nem is minden lány a helyi rögbicsapat kapitányával akar járni, azért fontos nekik, hogy aki mellettük van, azt a közösség is elfogadja.
2015. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3.kommentelő; az még oké, hogy nem érdeklem őt, de mit csináljak hogy végre elfelejtsem?
2015. márc. 19. 17:14
 6/6 hugyosgalacsin ***** válasza:
járj el táncolni ott sok lány van közülük lehet egy meg is tetszik, táncpárt meg úgy is adnak
2015. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!