Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki értelmes ember beszélge...

Valaki értelmes ember beszélgetni? (19/l)

Figyelt kérdés
Értelmes alatt értem: intelligens, érdekli a művészet, szereti a zenét, nem itt akar kapcsolatot találni stb.

2015. márc. 29. 21:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Na ja, inkább a művelt,kulturált lenne a jó megfogalmazás.

UI:

Attól még hogy valaki New Yorkba dolgozik még lehet bunkó!


Ha gondolod írj, ráérek...:)

2015. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nekem lenne, csak nem itt, no meg velem egykorúval minimum :)
2015. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
1 ember sem értelmes,ha nem azt irja amit hallani szeretnél..
2015. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem van. 29F
2015. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
*Kibővíteném a kérdést: velem egykorúra gondoltam, szóval (kb. 18-21)
2015. ápr. 6. 20:08
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem itt kéne ismerkedni... :D
2015. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ennyire unatkozol, hogy nincs jobb foglalatosságod, mint kioktatni? :D Szerintem hasznosabban is elfoglalhatnád magad. Egyébként a beszélgetés, még nem feltétlenül ismerkedés, de az következménye lehet az.
2015. ápr. 7. 18:31
 18/23 anonim ***** válasza:
84%
Ez a következménye teneked az véleményednek az többszöri kinyilatkozásának. Hogy pont te osztod ki ezvel a nép azon tagjait amelyek hajlandók elolvasni, hogy kapcsolatot keresel, mert nem csak a seksz kapcsolat kapcsolat. És nem válaszoltál, azért is ótalak, de főleg azért, mert még privátban is te mondtad énnékem, hogy nem itten kéne... Holott még mindig, és ezután is mindig a te kérdésed szól arról, hogy kik hajlandóak bárminemű kapcsolatra véled te jány. Ójan komójtalan vagyól, hogy nemtóm mit komójkodóól.
2015. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ki vagy te? Szánalmas vagy az biztos.
2015. ápr. 8. 18:35
 20/23 anonim ***** válasza:
51%
Te ki vagy? Te vagy, aki itt keres kapcsolatot, és oltogat mindenkit, hogy nem itt kéne. Te vagy, akinek, ha azt írják, amit te mindenkinek írsz, azt mondod, miért ne? Közbe letagadod azt is, hogy te azt írtad ki, amit, és hogy azzal a céllal, amit égőnek tartasz. Nem én írtam ki, hogy kapcsolatot keresek, sem azt, hogy olyat, akik nem keresnek kapcsolatot. Értelmetlen a kérdés. Értelmetlen, hogy kapcsolatot keresel olyanokkal, akik nem itt akarnak kapcsolatot találni. Te akarsz itt, azért írtad ki... És akik írnak neked, mind elnézik neked, hogy itt akarsz kapcsolatot találni. Ha nem néznék el, akkor senki sem írna. Ha meg már ír valaki, itt, neked, akkor te egy itt lévő vagy, így értelmetlennek tartod, hogy kapcsolatba akar veled lépni.
2015. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!