Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az antiszociális természet...

Az antiszociális természet adódhat valami betegségből?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm,akit jellemeztem egy másik ismerősömnek és azt mondta,hogy szerinte amiket mesélek valami betegségre utalhatnak. Szóval ez a fiú, elég érzelmes, bár a külvilágnak pont az ellenkezőjét mutatja,de nehezen tartja magát emberek között,mert könnyen elsírja magát. Nem nagyon szeret emberek között lenni, csak a baráti társaságában érzi jól magát. Túl agyalja a dolgokat, állandóan kattog a tettein. Ha vele beszélsz, csak rövid ideig képes tartani a szemkontaktust. Szerintetek ez mire utal? Normális dolog?
2015. márc. 30. 18:41
 1/6 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Nagy önbizalom hiány. Vagy kezd kialakulni nála a depresszió. Meg sok más pszichés oka is lehet.
2015. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez NEM antiszociális személyiség zavar!
2015. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen esemény hatására vállt az a valaki antiszociálissá lehet. AMúgy szerintem normális, csak egy kicsit jobban átrágja a dolgokat mint a többi... gondolom egyszer nagyot hibázott, és nem emésztette meg, és azóta ilyen. Szerintem ezt beilleszkedési rendellenesség is okozhatja
2015. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ANTISZOCIÁLIS ember NEM SZORONG,NEM SZERET,NEM TANUL SEMMIBŐL...és a társadalom ellen van,nagyon erőszakos ember,aki a nem tetszését mindig kinyilvánítja erőszakosan.Szerintem ő nem olyan..sőt...
2015. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ő egy nagyon érzékeny ember lehet,akinek talán önbizalomhiánya és egyéb problémái vannak
2015. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4-es, ez egy wikipédiás sablon szöveg, azért ez nem ilyen fekete, vagy fehér mindig!


Pl a legtöbb antiszociális személyiségzavart ember átlag fölötti intelligenciával rendelkezik, ez pedig összeegyeztethetetlen azzal, hogy nem tanul semmiből.


Az se föltétlenül igaz, hogy minden esetben kinyilvánítaná a nem tetszését, sőt!

Pontosan az alacsony érzelmi faktor miatt, inkább jellemző, hogy ha érdeke fűződik hozzá, akkor bármilyen nem tetsző dolgot teljes fapofával tud kezelni.

2015. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!