Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Üdv! Ha csak dolgozni járok...

LekvárosPunk kérdése:

Üdv! Ha csak dolgozni járok el antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A munka lefáraszt és nem hiszem hogy utána még kedved lenne járkálni bárhova is.
2014. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Nem vagy az.

Az azt jelenti hogy nincs életed

2014. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs életem? De munka mellett csak festek meg rajzolok amit megvesznek. Így most nem értem
2014. aug. 23. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az rég rossz ha egy punk azon gondolkodik, hogyan feleljen meg a társadalomnak
2014. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az attol függ miért nem jársz el (fáradt vagy, nincs rá időd, vagy a munka miatt olyan időbeosztásod van amikor Te ráérsz a barátaid nem érnek rá esetleg van aki nem enged el (pl szülő, vagy partner mert féltékeny, ez esetben papucs vagy). Illetve hova nem jársz el, boltba, ügyeket intézni, vagy bulizni, moziba, koncertre, nyilvános rendezvényre, barátokkal beülni beszélgetni? Utóbbi esetben hajlasz afelé, de ha nem rugod át a szabályokat, nem ártasz senkinek, és a munkahelyeden is megfelelsz, akkor azért még nem vagy antiszociális.
2014. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:
Nem. Én is így vagyok vele már több, mint egy évtizede.
2014. aug. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dorje1234 válasza:
Úgy kezdted "Üdv!". Tehát nem vagy az.
2014. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!