Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tennétek akkor, ha...

Ti mit tennétek akkor, ha senki sem akarna barátkozni veletek?

Figyelt kérdés
Amúgy nincs velem semmi baj ,de nem értem hogy miért nincs egy barátom sem.A mi sulinkba több menőgyerek jár akinek van telefonja és azt hiszik attól menők. Én 13 vagyok ,de a szüleim azt mondják még nem vesznek nekem telefont (amit részben meg is értek) ,de nem értem miért gondolják az osztályból rólam ,hogy különb vagyok náluk,amiért nem láttam pársorozatot amit ők néztek.Igazából utálok suliba járni töke egyedül érzem magam ,alig várom hogy hazajöjjek. itthon azzal szoktam elterelni a gondolataimat ,hogy a legjobb barátommal vagyok(aki sajnos a kutyám)és vele gyakran csatangolunk az erdőkben és megfigyeléseket végzünk :). Igazából jó tanuló vagyok (na jó kitűnő:) )de tiszta rossz így magányosan ,hogy kb. senki nem foglalkozik velem, néhányan meg utálnak. Szerintetek mit tegyek így tök rossz... :(

2015. febr. 2. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el kosarazni vagy judozni. Ott könnyebb érvényeslni, mert ha a sportban jó vagy, senkit nem fog érdekelni, hogy van-e telefonod.
2015. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mifelénk nincs ilyenfajta sportlehetőség :(
2015. febr. 2. 19:52
 3/6 anonim válasza:
Én is így voltam vele sokáig, de én sajnos nem voltam kitűnő. Ezt mindenképpen jól csinálod ne is tanulj sose rosszul. Akinek sok barátja van nem biztos, hogy sokra viszi majd a való életben.Az az érzésem, hogy fiú vagy bár ebben nem vagyok biztos. Ha majd találsz valakit aki megtetszik, akkor biztos nem nagyon fog érdekelni a barát probléma. Úgyis nemsokára itt a pályaválasztás, akkor jön egy új suli és akkor jó alkalom barátkozni. Ott megnyílhatsz. Ha első napon szóbaelegyedsz a körülötted lévőkkel, akkor az egyenes út a barátság felé.
2015. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A kutyádnál pedig úgysem lehetne hűbb barátod, tud is titkot tartani :). Ha telefonod nincs is neted legalább van, nézd ennek is a jó oldalát.
2015. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Suli melletti pályákra is mehetsz vagy akárhova, ahol látsz embereket játszani, biztos van valami lehetőség akár focizgatni, kapura rugdosni, vagy kosarazni. Ha járnak le még oda, akkor velük összebarátkozhatsz, vagy ha van olyan ember, akivel nem vagy különösebben jóban, de beszéltek és szimpatikus, akkor elhívhatod oda.


Kutyát sétáltatni is összelehet hozni pár embert, bár ahhoz már közelebbi ismeretség ajánlatos.

2015. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is ilyen voltam ennyi idősen, volt olyan, hogy senki sem figyelt rám, mikor suliban voltam, mintha ott sem lettem volna.. Én azt javaslom, hogy ha nem is sokat, 1-2 embert ha megismersz közelről, akik hasonlóan nem illeszkednek a többiek közé remek barátok lehetnek :)
2015. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!