Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira egyedül érzem magam!...

Annyira egyedül érzem magam! Hogyan lehetne jobb? 14/L

Figyelt kérdés

Nem igazán vannak barátaim..

Mindenki koromhoz képest meglehetősen érettnek, és intelligensnek tart, ezért is inkább a nálam idősebbekkel szoktam beszélgetni, de egy idő után valahogy mindig mindenkit elveszítek.

Próbálok ismerkedni is, de ez se nagyon megy valahogy mostanság, pedig jó volna, ha valaki végre tényleg szeretne..És viszont szerethetném.


2015. ápr. 4. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy kicsit más vagy, mint a többiek, a legtöbben ebben a korban nem túl komolyak, sőt sokan még később sem. Nincs ebben semmi rossz, sokszor én is idősebbekkel beszélgetnék inkább.. Egyébként miről szeretsz beszélgetni? Milyen témák érdekelnek?
2015. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyébként én 17/L vagyok.
2015. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bármiről szívesen beszélgetek, tényleg:)
2015. ápr. 4. 13:40
 4/17 anonim ***** válasza:

Tényleg nehéz lehet így, mert míg társkereső oldalak vannak, barátkeresők nem igazán.

Barátokat az ember vagy suliból, vagy munkahelyről, vagy a lakókörnyezetéből szerez általában. Vagy, közös érdeklődési körből.

Ha van esetleg olyan hobbid, amihez alakutak már társaságok, esetleg oda érdemes becsatlakozni. :)

(De kereshetsz is új hobbit, és vele új társaságot)

Vagy ha az sem jó, végső ötletem, hogy ha beszélsz bármilyen idegen nyelven, akkor nemzetközi barátokat lehet találni sok helyen a neten, pl. az interpals.net-et ajánlom. Ha nem elsősorban az a fontos, hogy fizikailag tudjatok együtt lógni, akkor egy levelezőtárs is tudja megadni azt, hogy megosszátok egymással a gondolataitokat, napjaiokat :)

És megértelek, én is és tesóm is a korosztályunkhoz képest koravének voltunk! Mellé én még csöndes és kreatív is, elszöszmötöltem mindig a sarokban :)


Ez, hogy mindig mindenkit elveszítesz, hogy érted? Hogy te keresnéd őket, de nem válaszolnak? Vagy kölcsönösen nem keresitek egymást?

2015. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm:)

Hát..Egy ideig minden rendben van, jóba vagyunk, majd egy idő után úgy dönt, hogy inkább jobb, ha "nem ismerjük egymást."

A szokásos..

2015. ápr. 4. 13:49
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez furi, nem is értem, miért viselkedhetnek így... :/

És amúgy a korábbi ötletemre, van olyan hobbid, ami kapcsán tudnál barátkozni?

2015. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem nyugodtan írhatsz. Én is hasonló vagyok mint te.

14/L

2015. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Debil + Csúnya vagy
2015. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én szivesen beszélgetnék veled. :) 14/L
2015. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

7.válaszoló vagyok:

Szívesen beszégettem volna a kérdezővel. Ezt kaptam:

"Szép estét.

Hát..Írtam."

A felhasználó neve sem az intelligens és érett emberre utal.

2015. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!