Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti szoktatok öngyilkosságra...

Ti szoktatok öngyilkosságra gondolni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Évek óta hetente többször.
2015. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Már nem.

Így utólag belegondolva örülök, hogy nem tettem meg.

2015. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, de csak kíváncsiságból. Hogyan, mikor, miért, hogy reagálnának bizonyos emberek, mi lenne azután, stb.
2015. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Az öngyilkosság a legszörnyűbb dolog, ami valaha ember eszébe jut. Hány éves vagy? Neked is van ilyen problémád? Van-e párod, testvéred, családod?


Nekem iszonyú nehéz gyerekkorom volt, az első napjától a költözés pillanatáig, mígnem nem bírtam tovább...apukám nélkül felnőni, olyan édesanyával együtt élni, aki nem akar téged...életem leggyötrelmesebb, legkínzóbb és legpusztítóbb időszaka volt!


Nem hazudok - szakadjon rám az ég, ha nem igaz - anyám soha nem érintett meg, (kivéve a pelenkás időszakot)9 évesen kialakult bennem, hogy bocsánatot kell kérnem tőle, ha hozzáérek...soha nem kaptam puszit, soha nem öleltek meg gyerekként és mondok vmit...elfordul, ha az utcán meglát!!! Kifordul a boltból, ha én is ott vagyok! Az életemet 20 éves koromig arra tettem fel, hogy elérjem nála, hogy lányaként nézzen rám...de semmi...a mai napig. 4 éve, h nem beszélünk, nem tud róla, hogy gyerekként pszichológushoz kellett járnom, depressziótól küzdöttem, maradandó pánikrohamaim adódnak bizonyos helyzetekben, ami a mai napig elkísér...


DE!!!!!

nem is lehetnék hálásabb sorsnak, amiért ennyire "kicseszett" velem az élet...Annyi szenvedés után úgy érzem, hogy amíg az egyetlen ember, aki nekem örökké mítani fog - a bátyám - már nincs energiám arra, hogy "szomorú" legyek. Elegem lett a rengeteg fájdalomból, belefáradtam abba, hogy meg akarjam mutatni az anyámnak, hogy érdemes ember vagyok, hogy érek valamit. Ha visszamehetnék az időben egy időpontra, akkor azt az időt választanám, amikor anyám a karjában tartott babaként...hogy lássam, volt ilyen az életemben!!!


GYÖTRELMES időszak volt, a mai napig nem tart a lányának, de már nem is érdekel...mindezekből nem nehéz kitalálni, hogy neem is rengetegszer megfordult a fejemben, hogy véget vetek az életemnek, röhej, hogy szinte biztatást kaptam erre attól a személytől, akitől a legkevésbé kellett volna...rendszeresen szana-széjjel volt darabolva a kezem, mert azt hittem az én hibám, hogy nem szeretnek....


A LÉNYEG!!!!

Csak EGYETLEN DOLGOT TALÁLNI AZ ÉLETBEN, AMI SZÁMÍT!!!

nekem ez a testvérem, a bátyám...Találnunk egy olyan dolgot, amit szívvel-lélekkel végezhetünk, egy hobbit, egy munkát, egyetlen barátot! Nem kell több tucat, csak egy legyen és azt becsüld meg, és csak az számítson. Találjuk meg azt a dolgot, amiben jól érezzük magunkat, nem másokért, önmagunkért! Ha ez a dolog megvan, azután jöhet rossz dolog, mert jönni fog, de már egy szállal többet fogunk az életben!

2015. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Minden nap, de még nem mertem megpróbálni.
2015. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem. Én szeretek élni:) Még ha nehéz is elég gyakran.
2015. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elég gyakran, de tartom magam elég erősnek ahhoz, hogy bármit meg tudjak oldani.
2015. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én már voltam is odaát! De ezek a barmok visszahoztak!
2015. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mostanság egyre többször.Próbálok nem rá gondolni és erős maradni,de rá kell jönnöm,hogy nincs értelme az egésznek és előbb vagy utóbb megteszem.
2015. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnos én is értelmetlennek tartom az életemet. Régebben boldog voltam, és ha arra gondoltam hogy egyszer meg fogok halni mindig nagyon elszomorodtam. Nem akarom és valószínüleg nem is fogom megtenni, de már sokszor elképzeltem hogy milyen lenne, vajon hogy viselné a családom/barátaim.
2015. ápr. 13. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!