Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azoktol kerdezem elsosorban,...

Azoktol kerdezem elsosorban, akik nagyon zarkozottak a valosagban?

Figyelt kérdés

Az egyetemen van egy srac, aki ugyanarra a szakra jar mint en. Ebbol kifolyolag latasbol ismerjuk egymast nagyjabol, legalabb is en ot igen. Azt latom, hogy az osszes eloadason meg a folyoson is egyedul van. Soha nem lattam senkivel. Latszik is rajta, hogy nagyon visszahuzodo. Szerintetek hogy reagalna, ha odamennek hozza valamelyik ora elott beszelgetni?

En is elegge visszahuzodo vagyok, de ennyire nem. En tudom, hogy sokszor az ilyen emberek tok erdekesek, ezert is gondoltam, hogy teszek egy probat.

19\F


2015. ápr. 14. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igazábol nem tudom hogy reagálná,viszont az unokahugom pont ugyanigy viselkedik a suliban.14éves,de teljesen zárkozott,egyetlen egy barátja nincs,senkivel nem beszél az osztályba.Pszihi problémák!!!
2015. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem menj oda bátran! Bár én lány vagyok, de a főiskola alatt hasonló személyiség voltam. Jól esett összebarátkozni egy olyan lánnyal, aki hozzám hasonlóan nem jött ki a nagyobb társaságokban. Nem mondom, hogy a legjobb barátnők lettünk, de elbeszélgettünk az egyetemen, néha elmászkálgattunk a városba és mivel filmek terén hasonló az érdeklődésünk többnyire együtt szoktunk moziba menni.
2015. ápr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem lehet előre megmondani, hogy fog reagálni. Simán lehet, hogy örülni fog a közeledésednek, de az is lehet, hogy a komfortjából kibillentő zavaró tényező leszel a személyes szférájában. Alapból viszont semmi rossz nincs egy kis beszélgetés kezdeményezésben, nyugodtan próbáld meg.
2015. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem próbáld meg, biztos örülni fog neki. Ha bunkó, vagy nem viszonozza az érdeklődést, ne vedd magadra, az valószínű csak azért van, mert gyakorlatlan és fél tőled/a helyzettől.
2015. ápr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj oda hozzá.


Semmi veszíteni valód nincs.


Ráadásul a sulival kapcsolatban bármiről tudsz vele beszélgetni tehát még agyalni sem kell különösebben hogy milyen szöveggel menj oda.

2015. ápr. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Azaz én hogy reagálnék a helyében? Nagyon nagy öröm, ha valaki észrevesz a tömegben és nem rögtön elítél. Nagyra értékelném a közeledését és egyenesen hanyatt vágódnék attól, ha érdekesnek is találna. De ez mind csak belül zajlódna le, kívülről pont az ellenkezőjét mutatnám. Kerülném a szemkontaktust, talán felé se fordulnék, zavaromban mosolyognék, meg se szólalnék - csak ha kérdez. Kínos csönd, feszültség, lappangó bizalmatlanság, aztán nagy megkönnyebbülés (szinte öröm), mikor elmegy. Rá pár percre csalódottság, düh és egykedvűség. Utána szüntelen reménykedés és izgatottság egy újabb közeledés lehetőségére. És ez csak akkor, ha kedvelem az illetőt (a visszahúzódó emberek jó megfigyelők!).

Ez lennék én, de nem biztos, hogy ő is.

Sok oka van annak, hogy valaki zárkózott, amíg nem ismered a történetét, csak puhatolózol. Lehet a zárkózott emberek kívülről ugyanúgy viselkednek, de teljesen más okokból és ez fontos. Ami hasonlóság van bennük: sok idő, mire megnyílnak és megismerheted őket valójában (akkor derül csak ki, érdemesek-e a barátságodra).

Próbáld meg! És, ha nem sikerül, próbáld meg újra! De, ha többszörösen visszautasít, akkor már hagyd békén.

Sok sikert hozzá, remélem összebarátkoztok! :)

2015. ápr. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Én örülnék neki, én is eléggé visszahúzódó vagyok. Persze elbeszélgetek másokkal, viszont feszélyezett vagyok közben, folyton az van bennem, mit gondol rólam, mi van, ha untatom, stb. Ezt pl. ne éreztesd vele.
2015. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj oda, én is ilyen vagyok (mint a srác akiről írtál), nekem is jól esne. De lehet kicsit szégyenlős és szűkszavú lesz eleinte, ne csodálkozz.
2015. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

6-os!


Nagyon jól megfogalmaztad,mintha csak magamat olvastam volna és kb. én is így reagálnék arra,ha a srác helyében lennék,akivel a kérdező szeretne összebarátozni.

Szóval te is érdekes ember lehetsz.:) :D

2015. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!