Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elvesztettem életem Szerelmét!...

Zo30 kérdése:

Elvesztettem életem Szerelmét! Tegnap elment. Van értelme tovább bárminek is?

Figyelt kérdés
Békében elváltunk csókkal amiben éreztem hogy szeretjük egymást.Csak egymástól bocsánatokat kérünk a hibákért ami ide vezetett.Úgy érzem nem tudom szívemben elengedni hiába mondja hogy vége és reménykedem. Nem tudok soha többé senkit így szeretni. Úgy érzem élek tovább de boldog már soha nem leszek.

2015. ápr. 21. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

-még kibékültök

-lesz másik életed szerelme

-ragaszkodni fogsz az emlékéhez és sosem leszel boldog

2015. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Pár hét vagy hónap múlva nagy valószínűséggel már nem fogsz így érezni.
2015. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is ugyanezt érzem :(
2015. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Óh én hány "életem szerelmét" veszítettem el,de aztán mindig jött más,volt hogy jobban szerettem a másikat mint bárkit az előtt,de most szenvedni fogsz,nem is kis ideig,tudom milyen ez..A lehető legrosszabb,szinte sírva könyörögnéd vissza,ami volt..
2015. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, mond el neki, hogy mennyire hiányzik. Lehet, hogy ugyanígy érez, csak néma gyereknek-
2015. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elhallgattam valamit.Egy munkahelyen dolgozunk minden nap látom.Elmondtam mit érzek.Csak reménykedem és várom a történéseket.
2015. ápr. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!