Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fél éve élek új városban még...

Fél éve élek új városban még sincsenek barátaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Munkám van, jóban vagyok a kollégáimmal, de munkán kívül sose találkozunk. Egyedül nincs kedvem kimozdulni. Ti mit tennétek a helyemben? Olyan rossz ez így..
2015. ápr. 21. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol élsz? Nagy város legalább?
2015. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felveted az ötletet,hogy ugorjanak át hozzád,vagy menjetek el valahová (enni,inni,bármi). Vagy mégiscsak kimozdulsz egyedül (kocogni, moziba, sétálni,parkban olvasni, kávézni), aztán nyitott vagy a külvilágra. Vagy ha időd engedi,beiratkozhatsz valami kis tanfolyamra(nyelv,tánc), ilyen helyeken általában hamar összerázódik a csoport.
2015. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, nagyváros. Sokszor beszéltünk róla, de mindig abbamaradt. Erőt veszek magamon és egyedül eljárok bár kicsit nehéz lesz rávenni magam. Köszi, hogy segíteni próbálsz!
2015. ápr. 21. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el a kocsmába, mindenkinek fizessés meglátod, mennyi barátod lesz.
2015. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz, nem érdekbarátokat keresek..
2015. ápr. 21. 21:23
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom megmondani hogy te mit tegyél, nem ilyen egyszerű az élet barátom. Vagyok aki vagyok, nagyon ritkán találkozom a barátaimmal, neten dumálgatok velük. Nincs szükségem olyan emberekre akik faßźságokról hadoválnak egész nap, cipőkről ruhákról dumálnának, vagy értelmetlen agyatlan faßźok akik 2-ig nem tudnának elgondolkodni. Azok akik átlátnak az üres frázisokon és van kis sütnivalójuk általában magányosak mert statisztikailag kicsi az esélye annak hogy olyan emberbe botlasz bele akivel közös az érdeklődési kör.
2015. ápr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!