Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért gondolják úgy egyesek,...

Miért gondolják úgy egyesek, hogy ha egy nő kicsi, ne is akarjon magas pasit, elégedjen meg az alacsonyakkal?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Miért gondolják a nők, hogy az alacsony férfiak nem férfiak és emberek? Egyébként 172 centis férfiként, ami azért nem extrémen alacsony szinte lehetetlen nőt találni, mert a 150-160 centis lányoknak is a 180-190 centi magas férfiak kellenek. Miért kell ilyen rohadtul felszínesnek lenni?!
2015. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel, de irtóra zavar, hogy csak mert alacsony vagyok, az emberek elképzelhetetlennek tartják, hogy magas pasi is szóbajöhessen nálam. Nekem volt már egyébként magas pasim is, és akkor is furán néztek ránk.
2015. ápr. 29. 13:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem gondolja senki így............
2015. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel, de irtóra zavar, hogy csak mert viszonylag alacsony pasi vagyok, a nők nem tekintenek férfinak...
2015. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Őszintén kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémád az életben. Egyébként én 158 centi vagyok, a barátom kb. 170, szóval ő sem a magas pasik táborát erősíti, de még így is magasabb nálam.

Érted mire gondolok...

2015. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszó: EGYESEK.

Úgy látom, a többség nem gondolja így.

De mindegy, olyan pasit keresel, amilyen szeretnél.


Amúgy szerintem kényelmi szempontból határozottan az egymagas pár az ideális (±5-10 cm, mindegy, kinek a javára), de ez a biológiai különbségek és a társadalmi nyomás miatt nehezen teljesül.

2015. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szokj le arról gyorsan, hogy figyelembe veszed jöttment senkiháziak véleményét és azon agyalsz "jaj mit gondolhat rólam".. sokkal boldogabb lesz az életed. ha magas tetszik akkor válassz magasat ,és érezzétek jól magatokat ,ennyi a történet.
2015. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Csak ha szóba kerül, hogy miért pont ez vagy az tetszik, zavar, ha felhozzák a magasságot. Meg itt is vannak egyesek (igen, nem mindenki), akiknek a hozzászólásából látom, hogy általános érvényűen úgy gondolják, hogy alacsony nő, alacsony pasi.


Valószínűleg a közvetlen családomban látott minta is hatott rám, apai nagyanyámat nem ismertem, apai nagyapámat alig, úgyhogy őket ilyen értelemben nem tekintem "mintának", de anyai nagyszüleimnél is és szüleimnél is kb. egy fej magasságkülönbség van, nem egymagasak, öcsém nagyobbra nőtt apámnál, én is anyámnál. Irtóra zavarna, ha alacsonyabb lenne a párom apámnál mondjuk, és az is, ha magassarkúban én lennék magasabb.


Nem ez az egyetlen szempontom, de ha felhozzák, bosszant.

2015. ápr. 29. 14:07
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Engem az bosszant, hogy nők magasság szerint keresnek pasit, mintha bármit is számítana hogy egy fejjel nagyobb vagy 2-vel vagy fél fejjel, vagy alacsonyabb kicsit. Felszínesek. Ilyennel remélem egy értelmes pasi sem áll le... bocs. Nekem is volt már alacsony, magas pasim is, ha 1 fejjel magasabb az kifejezetten zavaró, egy puszit nem tudok neki adni amíg le nem hajol hozzám... de sose aszerint választottam hogy mekkora egy pasi. Az a lényeg hogy milyen ember, nem??
2015. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj, hogy szerinted egy alacsony férfi kevesebbet ée, mint egy magas férfi.

Szerintem nem azt mondják, hogy nehogy magas férfival jöjj össze, csak azt nem értik, hogy miért kizáró ok nálad, ha a férfi alacsony.

2015. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!