Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért gondolják úgy egyesek,...

Miért gondolják úgy egyesek, hogy ha egy nő kicsi, ne is akarjon magas pasit, elégedjen meg az alacsonyakkal?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 12:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
* kevesebbet ér
2015. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy óriás, de 182-vel azért alacsony sem, és nem egy 150 közeli barátnőm volt már, ugyanis sokkal vonzóbbnak tartom az alacsony nőket, mint a magasakat. Egyszer nem emlékszem, hogy bárki rossz szemmel nézett volna ránk...


Te mekkora vagy, kérdező, és mekkora pasit szeretnél?


És van azért olyan magasságkülönbség is, aminél már praktikus problémák is felléphetnek.

2015. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan cuki egy alacsony nő egy alacsony pasival ^_^ Amúgy én se vagyok túl magas, inkább közepes, de zavarna, ha a pasim két fejjel magasabb lenne nálam.
2015. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez fura, én ilyesmit nem tapasztaltam a 157 centimmel... a vőlegényem 185 centi körül van, és sosem bámultak meg minket, be sem szóltak...
2015. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

"be sem szóltak..."


Tehát egy olyan pasi a vőlegényed, akit állva leszopsz?! Parancsolj, ezt is ki lehet pipálni a listán.

2015. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!