Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai kb 19-23 eves lanyoknak...

A mai kb 19-23 eves lanyoknak mi fontos egy pasiban, belso tulajdonsagok es egzisztencia teren?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 03:12
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én 23 éves vagyok. Nekem nincsenek nagy igényeim. Soha nem egzisztenciális kérdésektől tettem függővé a partnerválasztást. Engem nem érdekel a pénz, vagy az, hogy van -e autója, motorja, biciklije, repülőgépe...:)..stb. En ugy vagyok vele, hogy nem a penz fog szeretni, megölelni, lefeküdni velem hanem az ember akit szeretek. Persze mehetünk itt vegletekbe is, azert munkanélküli se legyen, persze ha átmeneti az mas dolog de nyilvan ne én tartsam el egy eleten at, mivel én sem keresek sokat, igy egy idő utan ehen halnank.. :)

Nekem ami fontos, hogy merjek önmagam lenni elotte, nevessünk jokat egyutt, egyezzen az ertekrendunk es igen, nekem fontos a szex, jo ha nem heti 1x kerül ra sor. :) fontos, hogy mutassa ki, hogy szeret, nem draga ajándékokkal csak lepjen meg neha-néha, szeretem ha néha kapok virágot, vagy barmi massal meglepnek,akar valami olyannal is amit O maga készített sajat kezuleg pl. Ennek érzelmi értéke is van. Legyen hűséges, ha mar én nem vagyok neki eleg, vagy masfele szeretne menni mondja meg es én jobbra, O balra. :)

Nagyjabol Ennyi. Ja es meg ami fontos, hogy szamomra nagyon fontos az őszinteség es a kölcsönös bizalom. En egyenes vagyok, barmi van megmondom, nem vagyok féltékeny tipus, sem pedig olyan aki elszamoltatja a párját, cserébe oszinteseget es tiszteletet várok el. Minden csak megbeszélés kerdese. Fontos a jo kommunikáció, ha ez megvan barmilyen problema orvosolható egy kapcsolatban.

2015. ápr. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MONEY MONEY MONEY
2015. ápr. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
A belső tulajdonságok nem érdeklik őket, legfeljebb annyi, hogy ne legyen túl kedves és romantikus. Egzisztencia terén annyi, hogy mindent tudjon fizetni a pasi a csajnak, amit az megkíván. A saját lakást és autót ilyen korban talán még nem mind várják el, de sokan igen.
2015. ápr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik!

Feltételezem, hogy a válaszod leginkább provokatív jellegu, de azert megkerdezem, hogy miert altalanositasz? En aláírom, hogy sok olyan no van aki szimplán a jo megélhetés reményében kepes összejönni valakivel de meg mindig rengeteg olyan no van aki nem ilyen.

Többek közt én sem es az én ismerettsegi körökben csak olyan nok vannak, akik szinten dolgoznak igyekeznek megállni a sajat lábukon is es egyformán hozzájárulni a parjukkal való kozos életük kialakításához. Itt az anyagiakat is belertve.

Van igazság abban amit irsz de durva általánosítás! Persze akinek nem inge, nem veszi magára de én sem altalanositottam soha csak mert a férfiakkal kapcsolatban is rengeteg berogzott sztereotipiarol hallhatunk.

2015. ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Azért írom ezt, mert eddig kizárólag ilyen nőkkel találkoztam. Még aki az ellenkezőjét állította magáról, arról is kiderült, hogy semmivel se különb a többi csajnál. 3-as voltam.
2015. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem életvitel, élethelyzet függő. Jó családi hátterű lány egyetemre jár, és a szülei eltartják. Ezért ő minél jobban kinéző pasikat keres, nincs más szempontja, mint a jóképűség vagy az izmok (ízlés kérdése, és nem is tartozik a kérdéshez, mert itt belső tulajdonságokról és pénzről van szó).


Aki viszont szegénységbe születik, vagy már érettségi után dolgoznia kell, az már hamar figyelembe veszi a pénzt is. A legtöbb nő erre csak 25 éves kora után áll át, amikor már gyereket tervez.

2015. ápr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!