Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg lehet őrülni a szeretethiá...

Meg lehet őrülni a szeretethiánytól?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 20:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akkor már én is megőrültem volna. Tehát nem.
2015. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen lelkisérülteknek.
2015. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet.

Én abban voltam, mégsem őrültem meg.

2015. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem
2015. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Foglald le magad valamilyen hasznos tevékenységgel és lásd tutira nem ezen fog percenként járni az agyad. Ha valaki szeretni akarja a másikat, akkor idővel úgyis megjelenik.
2015. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Attól függ a következmény, hogy az ember a pszichés fejlődés milyen fázisában, milyen életkorban nélkülözi a feléje irányuló szeretetet. Ha kisgyerek korban (6-10 éves korig) nem kapja meg a meleg, gondoskodó szeretetet, akkor ebben az érzelmileg üres állapotban rögzül a lelki fejlődése és ezt viszi tovább, sivár érzelmi élete lesz, tele bizonytalansággal, önértékelési zavarral, kapcsolatteremtési képtelenséggel. És sajnos ezt adja tovább az esetleges gyerekeinek is.
2015. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem meg igen. Ahogy elnézem felénk a sok agglegényt... mindegyiknek van valami kettyója. Az ember társas lény, ezt el kell fogadni.
2015. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én már egy kicsit igen :D
2015. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Szerintem igen.
2015. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is változó, és sok mindentől függ.


Van aki 30-40 évesen is 2 percenként posztol fb-on egy "magányos vagyok" idézetet, és látszik rajta hogy kivan. Van aki meg elvan magában is.


Én magam példáján nézve, régen sokkal jobban kivoltam egyedül. Most lefoglalom magam, vannak célok, munka, hobbi. Csomó dolog amit egyedül is élvezek. Ha megőrülni nem is fogok, azért érzem minden nap hogy nem kellek senkinek, és egyedül vagyok a világban.

2015. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!