Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is "benőtt a feje...

Másnak is "benőtt a feje lágya" az akarata ellenére? Mihez kezdjek? Értelmetlennek és szürkének Látom az életem. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mindig az a klasszikus kocka típus voltam. Képes voltam napokig játszani különféle játékokkal (hardcore WOW időszak, SC SC2 WC2,3 Diablo1,2... aki hasonló mint én érti). Nemegyszer teljes hétvégéket 7 óra alvással megszakítva. Imádtam a LAN partykat, szerettem szerepjátszani papíron is a haverjaimmal. Egy szóval boldoggá tettek ezek a dolgok.

Mindig úgy gondoltam ha majd dolgozni fogok akkor a határ a csillagos ég, megveszem magamnak a legkirályabb kütyüket a legjobb gépet és mindent amiről tinikoromban csak álmodtam.


Mivel viszonylag jó fejem volt így ment a tanulás is, szerencsére jó munkám is lett az egyetem után.


Azonban valami elveszett. A játékok, és ez a felvázolt világ egyáltalán nem motivál. Pedig akarom hogy motiváljon. Beruházok ezekre a dolgokra, de nem ülök le játszani, nem álmodozok nem fantáziálok csak.... vagyok. Iszonyat szürke lett az életem. A klasszikus menő dolgok nem érdekelnek (sose érdekeltek) nem akarok jó kocsit, nagy házat. A való életben sosem éreztem magam igazán jól. Sosem tetszett ez a felfele nyaldosok lefele taposok tesztoszteronszagú világ.


Barátnőm -mindenki meglepetésére :D -nincs, nem is vagyok az az alfahím típus így nem fenyeget az a veszély hogy összejön a dolog.


Esett át valaki hasonlón? Mit lehet tenni?

A munkámat szeretem és jól csinálom, de elveszett az életemből a fény, az adrenalin és az izgalom...


28/F


2015. máj. 14. 21:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9-es : városban élek :D
2015. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
És nem használod ki a város adta lehetőségeket? :( Az szomorú. Amúgy van még egy tuti tippem: nyelvkurzus. Csoportos. Egy király mód ismerkedésre, hogy emberek közt légy és még beszélni is muszáj :) Én imádom a nyelvtanfolyamokat, pont ezért is. Ráadásul még tanulsz is valami hasznosat.
2015. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Menj el lovagolni. Egyszerre lehet két legyet is ütnél. Mivel a lovardákban 90%-ot meghaladó arányban vannak a lányok, a barátnő kérdés is megoldódhatna, valamint sportolásnak is remek.
2015. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Barátnőm -mindenki meglepetésére :D -nincs, nem is vagyok az az alfahím típus így nem fenyeget az a veszély hogy összejön a dolog"


Annyira kar, hogy ez a hulye PUA igy behulyitette a ferfiakat. :(

2015. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mindenképp az a kulcs, hogy legyen egy olyan szeretett időtöltésed, ami nem virtuális. :)


Nő létemre, én is éveken keresztül túlzásba vittem a Wolfenstein ET-t. Már egészségügyi problémáim is lettek ebből kifolyólag, előtte napi több órát játszottam. Nekem is egy ideig a teljes megvonás segített. Amióta más hobbijaim is vannak, néha játszom egy-két pályát és jó. :) Nem hajt, a "na még egyet.... még egy utolsót... na, csak még..." :)


31/N

2015. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Időd/pénzed van. Lehetőségek tárháza tárul eléd de te nem érsz velük. Ha ilyen helyzetben lennék a fényképezőmhöz vennék jobb cuccokat, és egy jó kis szabadidős kocsit. :)
2015. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
élsz*
2015. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyfajta krízist élsz át. Van ilyen. Megváltozik a mentalitásod, az ízlésed, az értékítéleted is valamelyest. Lesz még több ilyen később. Nemsokára rájössz, milyen dolgok érdekelnek, merre akarod folytatni. Az átmeneti időszak sosem kellemes.

Arra vigyázz, hogy ne taszítson ez az állapot önrombolásba, káros szenvedélyekhez, szélsőséges viselkedésbe.

2015. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!