Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kerekedjen felül az...

Hogyan kerekedjen felül az ember a magányon és a letörtségen?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok, de teljesen úgy érzem, hogy megviselt az élet már. Nagyon hiányzik egy társ, de ha volt is partnerem, sose vettek komolyan. Szexuálisan is frusztrált vagyok már. Nem vagyok egy könnyű eset, elismerem, de talán én is megérdemeltem volna, hogy szeressen valaki. Sok rossz dolog, rossz döntések, teljesen elvette a kedvem mindentől, csak egyik napról a másikra sodródom az árral. Pedig régen határozott, magabiztos ember voltam, tudtam mit akarok. Hogyan lehetne kicsit erőre kapni ilyenkor?
2015. máj. 19. 21:09
 1/4 anonim válasza:
Ez egy igazán jó kérdés. Igazából én sem tudom, ugyanúgy keresem a választ rá :/
2015. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szervezet oxigénhiányos állapota miatt alakul ki ez. Némi plusz oxigénnel megoldódnak a problémák lassan de biztosan.
2015. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önbizalom erősítése a mai világban létfontosságú, mert egyre jobban magányban süllyednek az emberek, ezért fontos, hogy olyan dolgokat végezzünk, ami önbizalmat ad. Ha nincs más végezz hasznos munkát, segíts másokon, kirándulj, pozitív híreket, oldalakat olvass pl jóportál.hu hasonló önbizalom erősítő oldalak.
2015. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az agyunk nem kap elegendő oxigént, az önbizalom is hiányozni fog életünk végéig.

És mert a szervezet így építi le önmagát, nem is leszünk valami hosszú életűek.

2015. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!