Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Huszonévesen már mindenki a...

Huszonévesen már mindenki a párjával van?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy csak 40 évesen jön el majd az az idő, amikor mindenki begubózik a kis családjával, de nem, már most itt van. Még 30 se vagyok, de már azt látom, hogy akinek párja van, az valahogy eltűnik és soha nem ér rá, már egyáltalán nem olyan a barátság, mint régen. Tudom, erre az lenne a megoldás, hogy én is fogjak valakit, de most csak emiatt nem akarok beleragadni egy olyan kapcsolatba, ami nem is biztos, hogy szerelmen alapszik és hogy jó kapcsolat. Más is van így?

2015. jún. 9. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos tényleg így van, akinek komoly kapcsolata van, sokkal ritkábban jár ki, szórakozik stb. mert ott van a párjával, és ha az normális kapcsolat, akkor jól érzik magukat együtt.

Sokkal nehezebb kimozdulni kettesbe, főleg, ha már együtt is laknak.


Persze, ezt nem azt jelenti, hogy hanyagolni kell a barátokat, lehet keresni egy jó középutat és azon járni.


Emiatt semmi értelme sem lenne, hogy kapcsolatba lépj, inkább próbálj olyan társaságot találni, aki hasonló szituban mint te, együtt tervezzetek, szórakozzatok stb.


Légy nyitott, tégy szert új ismerősökre.

2015. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 3005 ***** válasza:
54%
Nem, sőt manapság huszonévesen nehéz párt találni..
2015. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


23 éves vagyok és én is ezt tapasztalom.

Majdnem minden barátnőmnek van barátja csak nekem nincs.

Annyi a szerencsém, hogy velem találkoznak ha ráérnek de nem olyan mint régen mint amikor suliba jártunk.

Sajnos ez az élet rendje.

Bár azt gondoltam, hogy nálunk is később lesz ez ami most veled is megtörtént.

23/L

2015. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 Találtam, de később nekik is vagy lett párjuk, vagy komolyabbra fordult az életük, csak én tartok még mindig ugyanott. Így meg nehéz lépést tartani...
2015. jún. 9. 21:41
 5/8 A kérdező kommentje:
2 Nem hiszem, hogy ettől függ...
2015. jún. 9. 21:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Velem is találkoznak, csak az már nem ugyanolyan. De nem is ez a baj, hanem az, hogy így egy kicsit magamra maradtam.
2015. jún. 9. 21:43
 7/8 A kérdező kommentje:
3
2015. jún. 9. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok mint te (23/L) és sokszor nem tudom elképzelni hogy megváltozik mert nem nagyon tudok eljárni sehova mert nincs kivel, mindenkinek van párja ugye és vele van állandóan...egyedül meg nem megyek el bulizni.

Én sem akarok csak azért összejönni valakivel, hogy nekem is legyen kapcsolat ha egyszer egyáltalán nem vonz az illető.

2015. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!