Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, akinek felnőtt...

Van itt olyan, akinek felnőtt korára se változott meg az élete?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, de még mindig magányos, még mindig nem jön össze semmi, nincs párom, kevés barátom van, nem tudom megállni a helyem egyetlen munkahelyen se, esetlen vagyok, béna vagyok, félek az emberektől, nem tudok rendszerezni, szétfolyok, állandóan rendetlenség van körülöttem és semmi akaraterőm. Tudom, ne sajnáljam magam, de most nagyon el vagyok keseredve, mert én tényleg mindent megteszek, de egyszerűen semmi se sikerül, hiába fektetek bele nagy energiákat:(

2015. jún. 10. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, csak nem nagyon csinálok semmit, hogy jobb legyen.
2015. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
későn érő vagy
2015. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24 évesen ugyanez. Le sem írom milyen az én életem, mert pont ugyanilyen.
2015. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 viktorvarga ***** válasza:
0%
szokd meg vagy menny ki külföldre dolgozni,mert itt ez van
2015. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És most akkor vársz a csodára továbbra is? Ezen neked kéne változtatni, nyilván marha egyszerű azzal takarózni, hogy nincs semmi akaraterőm és sajánli magad mg szarni mindenbe, mint tényleg tenn ivalamit. Elárulom, a csodára hiába vársz.
2015. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok, csak én próbálok tenni ellene.. Borzasztóan rossz érzés. Ha gondolod írj, dumálhatunk.
2015. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelen. Egy évvel vagyok nálad idősebb, de csőd az életem. Nincs munkahelyem, nincs párom, nincsenek barátaim. De ami a legrosszabb: nincsenek céljaim se. Egy évvel ezelőtt legalább még hittem benne, hogy változhatnak a dolgok, de mostanra teljesen belefásultam mindenbe. Félek az emberektől és rettegek a legkisebb kihívástól is. Minden nap elképedek, hogy hogy jutottam idáig, hogy a szüleim tartanak el és a napom csak a házimunkák végzéséből áll gyakorlatilag. Pedig minden olyan szépen indult...
2015. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdésben teljesen magamra ismertem, ugyanez a helyzet velem is, csak lányként, és egy kicsivel fiatalabb vagyok nálad kérdező.

De nekem is jelenleg a magányos semmittevés tölti ki az életem, dolgozni most jelenleg nem dolgozom, a szüleim tartanak el, szétszórt vagyok, dekoncentrált stb.

Igen későn érő is vagyok, de vannak azért reményeim, h ez megváltozik.

Ha gondolod azért írj, beszélgethetnénk

2015. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!