Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan érjem el, hogy olyan...

Hogyan érjem el, hogy olyan legyek, mint régen?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, hogy egyszerre több kérdést is felteszek!

Lehet picit hosszú lesz... :)


Tehát 13 éves lettem most májusban. Nem vagyok olyan "hülye", mint a többi 13 éves, aki körülvesz. Tisztelet a kivételnek.


A kis sztorim

Az egész tavaly kezdődött. Akkor még nagyon céltudatos, magabiztos, harsány ember voltam. Mígnem az osztálytársnőim "elkezdtek szövetkezni". Nem mondták meg a szemembe, hogy mi a bajuk velem, hanem a "legmenőbb", legpofátlanabb és legeslegjobban vitázó (nem vagyok egyáltalán se féltékeny, se irigy félreértés ne essék)lánynak elmondták, hogy mi szar bennem(ruhám, hajam, cuccaim, természetem/ szerintem nem, csak szerintük/), aki nem mellesleg még utál is. Tehát megpróbáltak kiközösíteni. Ez nem sikerült, aztán jött egy új legmenőbb, legtökéletesebb lány az osztályba kinek segítségével már sikerült. Ekkor teljesen padlót fogtam. Nem volt önbizalmam, se egyetlen pozitív gondolatom. Pontosan akkor kellett sportot választanom. Aztán a kézilabdát választottam. Elmentem edzésre;ahol az elején mindenki visszahúzódó, mert fél, hogy valamit elbénáz. Én is így tettem, viszont azon kaptam magam, hogy mikor ügyesedtem, nem voltam önmagam. Mivel egyszer lehurrogtak azt hittem nem vagyok elég jó.


Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek min változtassak?

Például:- ruhatár felújítás

- fodrászat

- jobb cuccok

- kamu barátok???

(Nem szeretnék kamu barátokat, csak jelenleg mindenkinek az van.)


Mondhatjátok, hogy ezeknek a mai 13 éveseknek mekkora problémáik vannak, de nekem ez fontos. Ezért, emiatt a problémáért kell lecsuknom a szemem már két éve este úgy, hogy egy senki vagyok.


Nem önsajnáltatás céljából, hanem tanács kérésből írtam ki a kérdést!


Válaszotokat köszönöm!


Egy 13/l.



2015. jún. 15. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Kamubarat? Az meg micsoda, kepzeletbeli barat? (Fosterek haza jutott eszembe eloszor)

Ha ugy erzed Te nem tehetsz arrol, hogy kikozositettek, miert valtoztatnal?

Az a baj, h nem irtad le pl., h most milyem a hajad (ha mindig zsiros es apolatlan, akkor azt irnank, mosd es hasznalj hajapolokat de igy...), a ruhatarad, semmit.

2015. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is gondolt át, hogy mi lehetett az, ami esetleg bökte a többiek csőrét. Nem lehet, hogy megbántottad őket valamivel vagy valami hasonló?

Utána pedig próbálj meg kedves, barátságos és nyitott lenni az emberekhez, hidd el, meg fog térülni!

2015. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ó bocsánat.

Tökátlagos vagyok.

Hajam váll alá érő. Néha vasalom.

Begumizva hordható. A babahajam elég hosszú így egy kicsit hülyén nézek ki. Magas vagyok. 169 cm és 53 kg vagyok.

Ruháim... semmi extra.Tornacipő, cicanadrág/ farmer, ing/ pulóver, napszemüveg. Ha érdekel valami amit nem írtam volna le... SZÓLJATOK nyugodtan! :)

2015. jún. 15. 17:18
 4/4 anonim válasza:
Ilyen éves korában az ember sok hülyeséget csinál, az olyanok akik kiközösítettek rossz emberek, valószínű ha nagyobbak lesznek senki nem fogja őket szeretni, még barátjuk sem lesz max olyan amilyenek ők maguk! Ezeket le kell sz*rni! Te meg légy olyan amilyen akarsz lenni!
2015. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!