Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan legyek olyan, mint...

Hogyan legyek olyan, mint régen? Nagyon megváltoztam rossz irányba.

Figyelt kérdés
Mindig csendes, a négy barátjával nevetgélő lány voltam. Sose voltam társasági ember, a szüleim nagyon hívők, részben emiatt is. Aztán elmentem egy buliba, ahol táncoltam egy fiúval, majd csókolóztunk...nekem az volt az első, 16 voltam. Ezután "kinyílt" a világ, jártam többször is társaságba, ittam...néha cigiztem, de azt csak azért, mert mindenki csinálta. Nagyon megbántam, mert mindenki csendes, aranyos lánynak ismer...és úgy érzem, már nem nem vagyok az. A barátaimtól teljesen elhidegültem, folyton osztanak, hogy így meg úgy kéne csinálnom a dolgokat. Egyre több barátságom megy tönkre a hülyeségeim miatt. Most is belebonyolódtam egy olyan sztoriba, hogy csókolóztam egy másik sráccal, akivel haverok vagyunk, és próbálkozott nálam mindenhogy...értitek. Visszautasítottam, de még mindig szarul érzem miatta. Hogy legyek újra önmagam? 18 leszek nemsoká, L
2015. jún. 8. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz újra ugyan olyan lenni?

Gondold végig magadban a dolgot.

Hogy érzed jobban magad?

Szerintem ennyi idősen nyugodtan el lehet menni bulizgatni, bár a cigizést nem ajánlom, mert könnyű rászokni, de lassan nagykorúként nyugodtan járhatsz társaságba és iszogathatsz szerintem.

Nem javaslom, hogy mindenkivel másszatok egymás szájába, de ha tetszik valaki, és alakul köztetek valami, akkor hagyd kibontakozni, ennyi idősen időszerű egy párkapcsolat :)

Tudod, az emberek változnak. Nem sok rá az esély, hogy a régi barátságok örökké tartanak.

Ha te boldog voltál, de a barátaid folytonosan a füledet rágták, szidtak, akkor ők nem igazi barátok. Egy igazi barát örül a másik boldogságának.

2015. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon találok kivetnivalót a viselkedésedben. Szerintem teljesen természetes ez ilyen korban.
2015. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt hittem egy 14 évesről lesz szó... 18 vagyok és régen én is csendes voltam aztán rájöttem, hogy az nem én vagyok.
2015. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem mond el a barátaidnak hogy most ez van és ha tényleg a barátaid lennének akor elfogadnának amilyen vagy, magyarázd el hogy per pilanatban mi a hejzet evvel a "csókkal". Szerintem bármenyire is "változzol" te még mindig te vagy, csak most máshogyan "szemléled a világot", igy vagy tökéletes ahogy vagy. (akár ahogy voltál és leszel) ;)
2015. jún. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!