Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék változtatni,...

Hogyan tudnék változtatni, továbbjutni, előre jutni?

Figyelt kérdés
Tehát kezdjük ott hogy szerintem szocfóbiás vagyok. Ha nagy tömegben vagyok, attól félek hogy mindenki engem néz, rólam beszél. Rettegek attól, hogy egy közösségben kinevetnek, megszégyenülök. Így többnyire csöndesebb vagyok, kivétel, ha 2-3 jó barátommal vagyok. /ennyi az össz/ Gyakran vagyok így az osztályban , a legrosszabb ha szerepelnem kell. Kérdeznek valamit, meredten nézek a tanárra, kaján vigyorral a sok idióta néz rám, mondok valamit (félig-meddig talán jó) és kiröhögnek,beszólogatnak, a tanár továbbra is küzd velem, én stresszelek, tiszta ideg vagyok és legszívesebben eltűnnék. (Ilyenkor akár egész nap gyilkos ösztön dolgozik bennem, gyilkos gondolataim vannak, elképzelem ahogy lemészárolom az osztályt. Persze nem tenném meg, de jól esik! Ilyenkor kb. olyan indulat van bennem, hogy addig ütném azt aki ártott nekem, amíg meg nem hal . ) De van egy nagyon jó családom, akikkel szívesen töltöm az időm, ha úgy van, van egy hobbim, amit imádok és van pár haverom, akikkel ugyan alig találkozunk, de ha igen, akkor jól érezzük magunkat. Tehát osztályban már nem tudok érvényesülni az tuti! (erről le is tettem az első 3 hónap után) Nekem kellene: - Több barát, akikkel bulizási vágyamat kiélhetem. - Egy barátnő. Úgy körülbelül ennyi hiányzik nekem, csak már kb. nem tudom hogy folytassam. Kissé elszigetelődtem. Netes ismerkedés? Társkereső oldal? Nem tudom. Ötleteket szívesen meghallgatom. Köszi hogy elolvastad!

2015. jún. 19. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Íratkozz be nyelvtanfolyamra, ott lehet ismerkedni és még hasznos is.
2015. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgess el az iskolapszichológussal első körben, nem az eléggé beteg dolog, hogy a saját pancserséged maitt mások felé vagy ilyen borzasztóan rosszindulatú és undorító magadban...
2015. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Másoknak talán nem kéne "ok nélkül" kinevetni másokat és megalázni és úgy éreztetni, hogy kevesebbek ettől vagy attól... Ez nem pancserség, hanem van egy rakás s**fej, akik azt hiszik, hogy attól nagy menők, hogy más "visszafogott" viselkedését kinevessék és lenézzék. És örülnek, mint majom a farkának, mert ők vannak többen. És ez mekkora rohadt jó buli.


Az ilyenekneket megkéne verni. Nem csoda, ha ilyen gondolatai vannak a kérdezőnek.

2015. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

En azert nem folyamodnak olyan kemeny modszerekhez mint az elottem levo valaszolo, viszont kezdetnek eleg lehet hogy bemagolod a mondani akart szoveget amielott az illetohoz szolnal. Startbol probalj ne a szemebe nezni , mert az bizonyara bepanikol , viszont beszelj az emberekkel . Amikor bemagolsz egy szoveget azt folytathatoan magold be, es hogyha o vissza kerdez te csakugy lehajtott fejjel valaszolj. Probalj elmelyulni a beszelgetesbe, es ha nem is veszed eszre a tudatalattid majd felemeli a fejedet ,egykis szerencsevel , amikor befejezed a beszelgetest akkor mar a szemebe nezel.


Nem vagyok pszihologus, de szerintem egy probat meger...

2015. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Barátom,megtaláltalak!!!!!:DDD


Nna,a helyzet,hogy nekem még a családom is nyomorék.Ők nyomorékabbak.

2015. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!