Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A közmunkám lett a vesztem....

A közmunkám lett a vesztem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Két hete közmunkázom óvodában és sajnos ma volt az utolsó nap. Tudom kevés idő,de kialakult a szeretet köztem és egy-két gyerek között. Tegnap itthon megkönnyeztem, sajnáltam, hogy vége lesz. Ma viszont az egyik kisfiú elkezdett sírni mikor el akartam indulni haza és,hogy őszintén bevalljam alig bírtam ki, hogy ne sírjak.Megnyugtattam, megöleltem amennyire csak lehetett. Már majdnem elindultam, amikor is nem bírtam tovább sírva fakadtam a barátnőm ölelésébe és akkor szólt az egyik óvónéni, hogy a kisfiú sír megint. Nem bírtam és belőlem is kijött. Egy hónap múlva újralátom őket, de addigra már azt se fogja tudni, hogy mi a nevem és, hogy ki vagyok. Tehát ennek itt lett vége és borzalmasan hiányzik és boldogtalanná tesz. Lehet beteges, de nagyon megszerettem és most vége pedig még el se kezdődött.

2015. jún. 26. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne emlékezne rád egy hónap múlva? Nagyon fog örülni, mikor újra látod.
2015. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nálam is majdnem ugyanez a helyzet. Csak én tovább voltam az óvodában, de egy hónapnál több idő után visszamentem és ugyanolyan szeretettel fogadtak a gyerekek. Nem kell félned, nem fog elfelejteni.
2015. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Drága hármas nem lány vagyok és mielőtt beoltasz, hogy jaj lezbi, nem az sem vagyok. Barátnőm, mint barát remélem érted. És mi az, hogy idegen fattyú?? Eszeden vagy?? Jézus. Tudod egy gyerek és egy állat igenis tud sőt talán ők tudnak csak igazán szeretni. Gondold át.
2015. jún. 26. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:

51%-os agresszív kismalac, megint itt vagy? Ma még nem volt egy jó szavad senkihez, mi? Ez a harmadik komment ma este, amit találok tőled, okádék dolgokat írsz, mindenki hülye, meg szánalmas.


Kérdező: ne törődj vele, troll.

2015. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Kicsit felcseszett, hogy hogy tud valaki így beszélni egy gyerekről..még jobban fáj, mert imádom a kis bolondot. De mindegy ha ő ilyen hát legyen isten mentsen tőle csak ennyit kérek.
2015. jún. 26. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyedul neki nem jott le az,hogy te nem pasi vagy hanem lany :)
2015. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem baj már szinte megszoktam, hogy minden kiírt kérdésemnél van egy nagyon okos ember aki mondja a magáét.
2015. jún. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!