Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális ha néha azt érzem...

Sovegjartokitti kérdése:

Normális ha néha azt érzem teljesen egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta akartam ide kérdést eltenni.

És rengeteg ilyen kérdést olvastam (magány, szomorúság, egyedüllét)

Tudom, hogy fognak olyan válaszok jönni hogy "ez a te hibád" , "magadnak köszönheted" stb,stb

Az ilyen embereknek inkább segíteni kéne és beszélgetni velük:) a társadalomban, 2015-ben aki depressziós szekálják és még jobban bántják.

Érző lények vagyunk mindannyian.

Én csak egy őszinte szerelmet, és legalább egy normális barátot szeretnék:) csak, hogy ez nehéz:)



2015. júl. 6. 18:24
 1/4 anonim válasza:
Vannak közeli ismerőseim, de rosszabb napjaim nekem is vannak, amikor egyedül érzem magam.
2015. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 enkerekelnezest ***** válasza:
Hát néha kell az embernek a magány De ezt hogy érted, nincsenek barátaid? szerintem a legjobb megoldás ha új barátokat keresel mert lehet hogy a régebbi baráti kapcsolataid ellaposodtak meg az emberek egy idő után megunják egymást legalábbis szerintem Légy nyitott és keres barátokat
2015. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes normális,én nem mondom hogy a te hibád lenne vagy hogy gyorsan keres barátokat mert hogy olyan sok kedves meg értő ember van.Mert azért nincs minden sarkon egy szerintem a hamis barátságoknak nincs sok értelműk. Amit a társadalomról írsz az sajnos igaz ez sajnos nem tudunk segíteni. Sajnálom hogy csak egy ilyen válasz tellett tőlem.
2015. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanúgy gondolom mint te. Nemegyszer elkezdtem kérdést kiírni, csak gondoltam úgysem jutok vele semmire. Viszont sűrűn olvasom az ilyen kérdéseket és próbálok segíteni, tanácsot adni mindenkinek, csak vannak olyan emberek akik ezzel nem élnek, pedig az ember csak barátkozni szeretne. Kérdésedre válaszolva szerintem normális. Hiába vannak az embernek barátai, ha nem érzi magát egyedül teljesnek. Biztos vannak akik jól érzik magukat egyedül, de meddig? Én is nyugtatom magam hogy valamikor eljön az a bizonyos lány:) Nem szabad feladni, légy nyitott mindenre! Kitartás!:)
2015. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!