Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is járt már úgy, hogy...

Más is járt már úgy, hogy minden jó barát kiköltözött külföldre, emiatt teljesen egyedül maradt?

Figyelt kérdés
Már majdnem 1 éve teljesen egyedül vagyok, ismerősök nélkül szórakozni, kirándulni, stb se tudok elmenni, ez persze kizárja az új ismerősök szerzését is :D na ez a vacak ügy...

2015. jan. 10. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem pont ez, de hasonló.

A barátommal most a vizsgaidőszak miatt nem tudok találkozni. Az egyik szerelmem Oroszországban él, a másik itt Magyarországon, egy távoli városban és évente csak párszor találkozhatok vele. A többi barátom és szerelmem pedig fikcionális, kitalált személy. ;)

2015. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Aha de osztályba mindig vannak uj arcok ;)
2015. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem fórdítva van. Én a szüleimmel három éve költöztem külföldre és teljesen egyedül vagyok.....nincsenek barátaim...elég nehéz dolog...
2015. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 hónapot voltam én is USA-ban, mielőtt kimentem, nekem volt a legnagyobb a hangom, hogy nekem aztán nem lesz honvágyam, aztán a végén, már alig vártam, hogy végre itthon lehessek :D
2015. jan. 12. 21:23
 5/6 anonim válasza:
Utolso valaszolo vagyok. Akarhogy is, akar milyen okbol is de ha az ember kulfoldre koltozik az mondig nagyon nehez egy teljesen uj eletet felepiteni az mindig szornyen nehez akarhol is legyen az emeber a vilagban es hosszu ido....
2015. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a barátaim nem külföldre mentek, csupán már városban élnek vagy hasonló, de mégis olyan, mintha több ezer km választana el minket. Én állandóan kerestem őket, érdeklődtem felőlük, én ezt szinte alig kaptam vissza. Aztán rájöttem, hogy én nekem ez nem kell. A fősulin se olyan egyszerű ám ismerkedni, pedig én nagyon szeretek barátkozni.

2015. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!