Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen egyedül érzem magam....

Teljesen egyedül érzem magam. Hirtelen a legjobb barátnőm is eltávolodott tőlem. Nem értem. Miért van ez?

Figyelt kérdés

5.osztályban ismertem meg a legjobb barátnőmet. Nagyon megkedveltük egymást. Az az igazság hogy régebben is volt egy barátnőm de ő benne nagyot csalódtam mert csak kihasznált és meg akart alázni mindenki előtt. Nagyon örültem hogy lett egy barátnőm. Egészen jól elvoltunk 7.osztály kezdetéig. Mindenhová együtt jártunk meg rengeteget beszélgettünk. De 7.-ben úgy éreztem hogy ő már nem kíváncsi rám. Nem nagyon szólt hozzám de nekem ez egyből feltűnt. Állandóan a többi csaj nyakán lógott és őket követte mindenhová. Szünetben mindíg kis csoportokra bomlunk és beszélgetünk. De ő mindíg eltűnt és volt hogy egész nap nem láttam. Eltelt egy kis idő. Én szerelmes lettem egy fiúba. Először barátkozni akartam vele csak aztán meg majd a többi. Gondoltam hogy megpróbálok összebarátkozni vele. Írtam neki facebook-on meg edzésen néha beszéltem vele.Igen egy helyre járunk edzésre. Mindegy. A suliban már integetett is nekem meg köszönt is. Ekkor már jobban éreztem magam. Közbe belezúgtam ebbe a fiúba és megmondtam neki hogy kedvelem de ő meg leoltott ami eléggé rosszulesett nekem. Utána már nem is köszönt és hozzám se szól és mogorván viselkedik. A suliban azt vettem észre hogy tök egyedül álldogálok az erkélyen és körülöttem mindenki társaságban van és jól szórakozik.

Én is próbáltam bekapcsolódni közéjük elég sokszor de ők csak oltogatnak meg csúfolnak mindenféle hülyeséggel és röhögnek mint a fakutya!! Aztán rászoktam az olvasásra és már egy csomó könyvet a suliban olvastam el. De az osztálytársaim az évfolyamtársainkkal sokkal jobban szeretnek barátkozni. Meg hogy én állandóan csak azokat a hülye japán meséket nézem(animék). Ezért furának tartanak engem. De én szeretem az animéket senki véleménye nem érdekel! De ebben az évben szerencsére már elballagtam. Abban bízok hogy középiskolában hátha tudok barátokat szerezni. De most nyáriszünetben is ez van. Mert nincs kivel elmennem valahová. Állandóan csak a szüleimmel járok mindenhova. De már mondtam nekik is hogy szeretnék egy kicsit egyedül járkálni. De egyedül nem sok mindent lehet csinálni. :( Nem értem ezt az egészet. Én is normális 15 éves lány vagyok és velem is lehet beszélgetni.



2015. jún. 28. 14:34
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a legjobb barátnőd azért távolodott el tőled, mert kicsit úgy érezte hogy "megfojtod" és nagyon társaságra, több barátra vágyott. Jövőre új suliba mész, próbálj meg nyáron sok erőt gyűjteni és megtanulni magabiztosabbnak látszani, így az új osztályodba biztosan sikerülni fog beilleszkedni.
2015. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.! Megértem a helyzeted. Tudom közhely, de ne foglalkozz az osztálytársaiddal. Idén ballagtál, szeptembertől új suli, új közösség, új emberek - egy újabb lehetőség barátszerzésre. :)

A nyáron pedig ismerkedhetsz a környékeden (nem tudom hová valósi vagy, de biztosan vannak játszóterek, parkok, esetleg ha érdeklődsz a sport iránt akkor sportpálya, ott biztosan vannak korodbeliek is akikkel lehet ismerkedni).

Ha van kedved beszélgetni, írhatsz nekem is. :) 14/L

2015. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt a helyzetem tavaly mint neked. De középiskolában már jobb lett.

Egy vidéki városban lakom, de középsuliba már Pestre járok. Igazából azt vettem észre így 1 év alatt, hogy az ottani emberek sokkal befogadóbbak és rendesebbek mint nálunk. Szóval a problémáim itt nagyjából megoldódtak.

Már csak a szerelem hiányzik és talán elmondhatom, hogy szinte teljesen rendbe jött az életem. :)

Szóval középiskolában neked is lesz lehetőséged új embereket megismerni.

De ha még kíváncsi vagy valamire, írj, mert tényleg hasonló helyzetben voltam mint te, én is fokozatosan egyedül maradtam.

15/F

2015. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a tanácsokat.
2015. jún. 28. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!