Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális így?

Ez normális így?

Figyelt kérdés

Idén mentem 9.osztályba Gimnáziumba.

A suli új, kicsit messze van a lakhelyemtől, de minden reggel és délután busszal járok. Az osztályból senkit nem ismertem.


Lassan 3 hete vagyunk már suliban, nagyjából mindenkivel beszélgettem már, és elvagyok szinte már majdnem mindenkivel, viszont még barátnőt nem találtam. Nagyon sokan ismerik egymást, ezért szinte már mindenkinek van barátnője, de nekem még senki sincs. Olyan rossz érzés, és ez miatt sokat szomorkodok, nem akarok menni iskolába stb. Tudtok tanácsolni valamit?



2014. szept. 17. 18:15
 1/9 A kérdező kommentje:
15/l *
2014. szept. 17. 18:16
 2/9 anonim ***** válasza:
"15/l" Ezt most barátként v. párkapcsolatként érted, mer' nagyon nem világos.
2014. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jaa, barátként, tehát barátnő/BFF :D akkor nem ide írtam volna
2014. szept. 17. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:

melyik suliba jársz?

voltál gólya táborban? próbálj még jobban nyílni a többiek felé és aki szimpatikus kérd meg, h menjen el veled a büfébe vagy menj le te vele, stb. hidd el, biztosan lesz majd legjobb barátnőd, csak lehet, h nem az osztályodból, hanem az évfolyamból, esetleg a 10.-esektől valaki. ne add fel, és mosolyogj sokat!:)

2014. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 het alatt nem mindenki talal baratot.


Ne gorcsolj ezen, legy laza, aztan majd kialakul valami.

2014. szept. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem továbbra is légy nyitott, beszélgess/ismerkedj mindenkivel, aztán úgyis kialakul, hogy kik lesznek a legjobb barátaid (nem muszáj egy "BFF"-et keresni, lehet több jó barátnőd is + fiúkkal is barátkozhatsz), kikkel van a legtöbb közös témátok, érdeklődésetek, stb. Ne görcsölj rá, az első pár hónap úgyis az ismerkedésről szól! :)
2014. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ez még meddig normális
2014. szept. 19. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:
bármeddig, ez rajtad múlik szerintem
2014. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is most vagyok kilencedikes 4. hónapja járunk iskolába még sincs barátnőm/barátom.
2014. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!