Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan facebook csoport,...

Sowilo kérdése:

Van olyan facebook csoport, ami saját testsúlyos edzéssel foglalkozik, és normális emberek vannak benne?

Figyelt kérdés

Én eddig a Fegyencedzés csoportban és a Ghetto Street Workout csoportban jártam, de bevallom, egyikben sem bírtam valami sokáig, egészen egyszerűen azért, mert a társaság 90%-a szellemi fogyatékos. Súlyemelés mellett ugyan, de csinálgatom ezt a sportot, és szeretnék néha tapasztalatokat cserélni emberekkel, de valahogy taszítanak az olyan közösségek, ahol többszáz kommenten keresztül képesek vitatkozni azon, hogy mi a különbség a fehérje, a protein, és a szteroidok között.


Tudtok valamit ajánlani?


2015. máj. 10. 19:32
 1/4 anonim válasza:
Jay's workout-ot ismered? bocsi, ha nem jó tippet adtam.
2015. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, ismerem. Neki van csoportja is? :D
2015. máj. 11. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés csoport, Jay, Eső Krisztián, Valkovszki Attila is a csoport tagjai.
2015. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ők is tagok, nem is ők zavarnak, hanem a több ezer agyhalott rajtuk kívül. :D
2015. máj. 25. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!