Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz, hogy nincsenek külföldön...

Gáz, hogy nincsenek külföldön barátaim?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron költöztünk ki, de nincsenek itt barátaim, de nem is nagyon vágyok barátkozni. A szüleim néha szóvá teszik, hogy soha nem járok el sehová, de nem érdekelnek. Nekem jó ez így. Mindig egyedül vagyok, csak a családommal, meg az itteni rokonokkal szoktam beszélgetni. Az osztálytársaimmal semleges viszonyban vagyok. Vannak olyanok akik nem szeretnek, de vannak olyanok is akikkel tök jól elvagyok (akik szintén bevándorlók). Sajnos rajtam kívül nincs más magyar a suliban :/ Valahogy azt is érzem, hogy a sok ember, akiket nap mint nap látok, beszélek velük, lefáraszt. Pláne, ha nem is értem meg néha, amit mondanak, vagy nem tudom, hogy mit válaszoljak rá. Életemben nem voltam még egy buliban sem. Én csak egy békés, nyugodt, szürke életre vágyok. Habár sokak szerint ez elég unalmas módja az életnek. Csak Magyarországon van egy kevés barátom. Velük mindig találkozok, amikor hazamegyünk.

2015. júl. 12. 22:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul az is csak ront a helyzetemen, hogy csendes és félénk vagyok.
2015. júl. 12. 23:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy élj, ahogy jól esik! :)
2015. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak szar érzés.


Én csak elköltöztem egy másik településre a lakhelyemtől 50 km-re és szintén egyedül vagyok. Nem tudom, hogy mi lenne velem, ha külföldre kellett volna költöznöm.

2015. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem meg használd ki a lehetősèget, rugaszkodj el a begyöpösödött magyaroktól ès ismerkedj, èld az èletet! :)
2015. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!