Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki tud segíteni, hogy...

Valaki tud segíteni, hogy jobban érezzem magamat?

Figyelt kérdés
Egy szakítás óta folyamatosan rossz hangulatom van már majd egy éve, eleinte azt hittem majd túl leszek rajta, mert alapvetően optimista jellem vagyok, de azóta is sokszor sírok miatta és jó lenne ha valaki tudna segíteni vagy csak meghallgatna
2015. júl. 19. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
kor/nem?
2015. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
L/22
2015. júl. 19. 00:44
 3/6 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás a felejtésre, ha keresel új kapcsolatot, úgy lehet a legjobban felejteni ha van melletted valaki, hidd el hamar el fogod felejteni a régit.
2015. júl. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom a sok más gond mellett. Az ölelés, puszi, simogatás, törődés segítene?
2015. júl. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan ebben a helyzetben vagyok..mindenkinek az mondtam, hogy már túl vagyok rajta, pedig mindennap eszembe jut. Azt sem akartam, hogy gyengének lássanak.. Jó lenne így névtelenül elbeszélgetni róla. Ha gondolod írj. 23F
2015. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked az lenne a legjobb, ha visszaállna minden az eredeti kerékvágásba.
2015. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!