Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet csinálni, ha az...

Mit lehet csinálni, ha az emberek emberszámba se tudnak venni?

Figyelt kérdés

Így tök magányos vagyok. Azt látom az embereken, hogy mindenki rideg és undok velem. Érzéseim senkit nem érdekelnek, a lelkembe simán, mindenféle lelkiismeret-furdalás nélkül beletaposnak ha akarnak. Két iskolába jártam eddig, mindkettőben megaláztak teljesen, én lettem az iskola nyomorékja, pedig a bűnöm csak annyi volt, hogy nem vagyok olyan menő, szórakozó, közösségi ember, inkább kettesben próbáltam barátkozni az emberekkel. De próbáltam, szóval én nem zárkóztam mindenkitől el, egyszerűen csak mindenki menekül tőlem akivel én barátkozni próbálok.

Meg máshol se nagyon vesznek engem emberszámba, csak rideg, undok velem mindenki. Pedig én próbálok rendes lenni, meg emberséges, de semmire se megyek vele, csupa rossz tapasztalataim és negatív élményeim vannak az emberekkel kapcsolatban. Esélyem sincs senkivel se összebarátkozni, ha mindenki már a kezdetek kezdetén lekoptat.

Ebből ki lehet valahogy törni?


2015. júl. 19. 17:43
 1/2 anonim válasza:
hány éves vagy? fiú,lány? idővel jobb lesz, de neked is nagyon pozitívan kell hozzáállnod, nem szabad feladni és úgy nekikezdeni, hogy esélyed sincs. próbálj olyan emberekkel barátkozni, akinek hasonló érdeklődési körük van, én is ilyen voltam, mint te, ha gondolod írhatsz nyugodtan, szivesen beszélgetek veled.
2015. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rossz helyen, rossz közösségben keresgélsz.Egyébként elég általános amit írsz, manapság sajnos felületesebbek az emberek és a barátságok, csak van aki ezt jobban szivére veszi, van aki kevésbé.Esetleg próbálhatnál idősebb, komolyabb emberek között barátot keresni.Ne magadat hibáztasd ezért, mert azt megérzik rajtad, érzik hogy nem vagy magaddal elégedett és ezért fognak elkerülni.Emiatt a negatív kisugárzás miatt.Egyszerűen ne foglalkozz a véleményükkel, a hozzáállásukkal, csak csináld úgy a dolgokat, ahogy neked jólesik.
2015. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!