Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Jól jönne valaki aki meghallgat, és az is ha tud kicsit segíteni.

Történet röviden:

Utálom magam, úgy értem soha nem leszek elég jó. Külsőmet, belsőmet egyaránt gyűlölöm. Kövérnek is érzem magam. Napi szinten vannak öngyilkossági gondolataim. Nem szeretnék élni.

Emberek között sem igazán szeretek lenni, szorongom, megfelelési kényszerem van.

Van hogy 1-2 napig nem eszem / alig eszem. Vágom magam, úgy érzem nincs senkim.

Kösz ha elolvastad, ha tudsz segíteni írhatsz privátot.:)

14/f


2015. júl. 20. 00:30
 1/5 A kérdező kommentje:

Kihagytam hogy nagyon kimerült vagyok, napi 10-12 óra alvással is ugyan olyan fáradt vagyok mint 7-8 órányival.

Gyakran vagyok különösebb okok nélkül letört, kevés dolog érdekel.

2015. júl. 20. 00:34
 2/5 opened paradise ***** válasza:

Levertség,alvásba menekülés,szuicid hajlam ez mind a depresszió jele.

Vannak barátaid?

Ki szoktál velük mozdulni?

Kéne.

Ha nem,akkor keress valamilyen hobbit,vagy kezdj el edzeni.

És beszélj a szüleiddel.

2015. júl. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 éves gyerek vagy! Első körben a szüleid nem figyelnek rád. A levertség fáradság a nem megfelelő táplálkozás egyik tünete is! Foglald le magad valamivel amit szeretsz. Tudod más mit meg nem adna ha csak ennyi "baja" lenne mint neked? Kövér vagy? Sportolj! Egy jó ideje belecsöppentem amolyan önként segítő dologba. Nos hidd el egyetlen egy másodpercre nem cserélnél velük! Soha még az ellenségednek sem kívánnád azt ahogy élnek. De tudod mi a fura? Van aki lehet nem sokáig élhet, olyanon megy át napi szinten amit te el sem képzelsz. Mégis kűzd, kitart élni akar! Aztán olvasom az ilyeneket mint te. Kb semmi gondja nem lenne, de lusta életunt... Meg akar halni. Szomorú! Nézz szét a világban kicsit. Szedd össze magad és örülj neki hogy nem azon az oldalon vagy.
2015. júl. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
172 cm és 48 kg vagyok...
2015. júl. 20. 11:33
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Ha depressziós vagy ahogy már valaki mondta, akkor fogadj örökbe egy cicát, vagy egy kutyát, vagy tarts teknőst, illetve patkányt, ha szereted őket. Ha van rá lehetőséged, lovagolj!

Bármilyen állatot is fogadsz örökbe, néha öntsd ki neki a szíved! Egy állatnak elmondhatod, ő úgy sem érti mit magyarázol!


Sok sikert: Luca!

2015. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!