Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki feltesz ide egy...

Ha valaki feltesz ide egy kérdést amiben leírja milyen magányos, aztán privátban nem válaszol, akkor kamu a kérdése?

Figyelt kérdés
Mert egy magányos ember akinek nincsenek barátai szerintem örül, ha valaki kommunikálni akar vele, de legalább egy kérdésre válaszolna ha valaki megkérdez tőle valamit privátban. Párszor előfordult már, hogy semmit se írtak vissza, pedig semmi rosszat nem írtam. Az ilyeneknek a kérdése kamu kérdés?
2015. júl. 23. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet nem nyerte el a stílusod a tetszését, vagy annyian írtak neki, hogy neked már nem tudott válaszolni...


22F

2015. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

NEM; nincs igazad.

Ugyanis attól, hogy valaki magányos, még nem fog MINDENKIVEl feltétlen kapcsolatba lépni, hanem csak azoknak ír vissza, akik szimpatikusak, vagy legalább is nem ellenszenvesek.


Emellett nagyon sokan nem válaszolnak a privát üzenetekre, mert akkor látható lesz a neve és nem feltétlen akarja, hogy azonosítható legyen.

2015. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan sosem válaszoltam ilyen kérdésekre, már csak azért sem, mert nem érint. Ergo a magányos személy sem biztos, hogy épp énrám kíváncsi.
2015. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Valaki írta, hogy lehet, hogy nem leszel szimpatikus az első levél alapján, ezért nem ír vissza, erre azt mondanám, hogy

- bunkóság, ha az ember arra sem képes, hogy azt írja: bocsi, nem vagy szimpatikus

- anonim oldalon, nickname mellett senki nem fogja tudni, hogy ki vagy

- nagyon intelligens ember lehet, aki már egy normális levélből ítélkezik

2015. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ma 13:51 ott a pont
2015. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 opened paradise ***** válasza:
Mit írtál neki?
2015. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy a kérdés kiírása után kivették a kezéből a mobiltelefont.
2015. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!