Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megmagyarázhatatlan sírórohamo...

Megmagyarázhatatlan sírórohamok törnek rám. Mi ennek az oka, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Péntek (2015.07.24.) óta naponta többször belső késztetést érzek a sírásra. Csak azt érzem, hogy összeszorul a szívem és már ki is buggyan belőlem. Amikor megkérdezik mi ennek az oka, nem tudok rá válaszolni. Én is szeretném tudni. Volt már valaki hasonló helyzetben?? Ha igen, mit tett ellene, hogy megszűnjön, illetve ha nem volt még, mit tanácsolnátok?

2015. júl. 28. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott lenni, mikor megjön, de egy kis magnézium segíteni szokott. :)
2015. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy, hogy érzed magad? Mert ha gyakran vagy feszült, vagy szomorú, akkor az így jön ki. A sírás egy jótékony dolog, levezeti a stresszt és megnyugszol tőle utána. El fog múlni szerintem pár nap múlva, csak ki kell adnod magadból. :)
2015. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia sirast rengeteg dolog okozhat.pl egy trauma ami eszedbe jut ujra es ujra, vagy ha ideges voltal es elfojtottad a dühög, akkor, es ez kesöbb jön ki depresszió is okozhatja is remélem tudtam segiteni.
2015. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!