Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel nincs olyan lány azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nincs olyan lány azok között, aki nekem tetszene külsőre is minimum meg jellemre is, így úgy döntöttem, hogy egyedül maradok és inkább pénzt keresek, hogy gazdag lehessek és akármelyik nekem tetsző lányt megvehessem. Elítéltek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 20:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igencsak kiüresedett, felszínes jellemre vall, de mindenki úgy lesz boldog, ahogy akar.
2012. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Megtapasztaltam milyen egy számomra nem vonzó nővel lenni, hidd el azóta is rémálmaim vannak.


Soha többet nem kérek belőle, ha már jó nőm nem lehet, akkor gazdag legyek és bármelyik széséget megvásárolhassam magamnak.

2012. máj. 22. 20:17
 3/18 CMD ***** válasza:
100%

Én nem ítéllek el, de az a baj, hogy nem így mennek a dolgok.


Nem azért mennek oda a gazdagokhoz, mert pénzük van, hanem azt képviselik, hogy "idenézz sikeres vagyok, megbecsült és kivételes ember a munkahelyemen, mellettem nem kell aggódnod, élvezzük az életet."


Na most te viszont ugyanolyan frusztrált leszel gazdagon is, mert nem a pénztől válsz sikeressé, attól leszel gazdag, hogy sikeres vagy. (Attól most tekintsünk el, hogy valaki gazdag családba születik.)


Rengeteg gazdag családba született embert ismerek, és lúzerek. Közük nincsen a lányokhoz, pedig szarásig vannak pénzzel.


A pénz csak egy mellékes dolog. Ha így állsz hozzá, rá fogsz jönni, hogy baromira nem segít semmit a pénzed.

2012. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

szóval nem tetszik neked egy nő se, de ha pénzed lesz, meg tudod vásárolni a neked tetsző nőket...



kár, h észt nem lehet vásárolni, mert rád inkább az férne...

2012. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kulso es a szemelyiseg fontosabb, mint a penz. De mindenkinel mas a sorrend, de most gondold el... Hogy lennel kepes olyan valakivel egyutt lenni aki csak a penzedre megy??? Ettol nem leszel boldogabb...
2012. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
de ennél boldogtalanabb sem lehetnék már...
2012. máj. 22. 20:30
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát, ha neked jó lesz úgy, hogy a pénzedért van veled, de esetleg utál és vagy undorodik tőled, vagy megcsal, hajrá.

Igazi érzelmet pénzért nem kapsz majd, ezt tudd.

2012. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"de ennél boldogtalanabb sem lehetnék már..."

Gondolod te, mindig lehet rosszabb es jobb is, a lenyeg, hogy hogyan fogod fel. Az elet 5%a ami tortenik velunk es 95%a ahogy felfogjuk es feldolgozzuk az egeszet.

2012. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem érthetttek meg ti sem, ahogy az ismerőseim sem értenek meg. Én azon ritka férfiak közé tartozom, aki egyszerűen hátrányban van a külsejével. Hatalmas hátrányban. Számomra már nincs is más megoldás.


Nekem ne jöjjön senki sem azzal, hogy egy szép lány tudna szeretni egy külsőre nem vonzó férfit, mert én sem tudnék szeretni egy külsőre nem tetsző nőt, hiába kedves meg nyalja ki a seggem.

2012. máj. 22. 20:38
 10/18 anonim ***** válasza:
Jah es nehogy azt hidd, hogy barmely ep eszu lany erzelem nelkul csak a penzedert huseges lesz hozzad, ahol tud felre kefel majd es ha nem lesz majd eleg penzed cserben hagy. Olyan ez mintha megprobalnal baratokat venni, amikor elfogy a penzed nem marad baratod, szal penzel jobba tudod tenni az eleted, de igazan boldog nem leszel tole, szerintem.
2012. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!