Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nagy probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagy probléma ha úgy döntöttem, hogy inkább egyedül maradok az alábbi okok miatt?

Figyelt kérdés

Persze, rossz az egyedüllét, de inkább maradok egyedül mintsem szembesüljek a következővel.

Persze, hogy szükség van valamilyen szinten a férfidominanciára, hogy felnézzünk a másikra és egy lenyalt hajú fiú vagy férfi, bársonyos arcú, erőtlenséget, határozatlanságot sugárzó nem fog tudni mellettetek kiállni ebben a nagyon vad világban. Ez rendben van és mindezt megértem, de egy faktorral még nem számoltatok: lehet egy nagyon határozott valakiben nincsenek érzelmek és akkor utána érzelmileg kihasználva érzitek magatokat.

Vad, vérszomjas, hipermaszkulin, kőkemény, határozott, domináns, ambiciózus, célratörő, hatalmaskodó- ma ezek a jelszavak és ezt még lehetne sorolni. Mindezt nem negatívumként írom kizárólag, hiszen saját magammal szemben is dühös vagyok, amiért nem lettem ilyen. A bársonyos arcúsághoz és decens, szolid viselkedéshez rögtön társítanak valamit sajnos. A kérdést nem provokatív céllal tettem ki. Egész egyszerűen ki az, aki szeretne élni egy határozatlan, szelíd, naiv emberrel. Megválaszolom. Senki.


2014. nov. 16. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ööö.. Most akkor mi is a bajod konkrétan?
2014. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te teljesen hülye vagy. Abból indulsz ki, hogy minden lány általánosít és skatulyás dobozba zárja az embereket. Senki se egyforma, tehát nem mindenkinek a vad vérszomjas meg a stb pasik fognak bejönni. Ha nem vennéd észre rengeteg határozatlan szelíd naiv ember él boldog kapcsolatban bár nem hiszem hogy ez az összes tulajdonságod ezeken kívül számtalan számodra kevésbé előnyös tulajdonságba belelehet szeretni sőt a hibákba is! Szerinted a domina beállítottságú csajok is a kőkemény határozott pasikat keresik?
2014. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem probléma, én tök jól vagyok :D
2014. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kedves kérdező ne haragudj de te tényleg nem vagy 100-as. A mai világban hol lehet "vad, vérszomjas" pasikat találni? Vagy bebuzul mindegyik vagy a kis cica csajok elvárásainak eleget téve jön a divatozás. A menő cuccok, csili-vili, kívül 100% belül 0%. Naivak stb stb. Ezek érvényesülnek manapság leginkább a lányoknál. (Persze van kivétel! De az ritka.) Illetve a "jelszaak" amiket leírtál, nem azok jellemzők ma. Igen férfias jellemzőket írtál le de igazán FÈRFIt csak nagyítóval találni...
2014. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak ez a két véglet van? Vagy csak a vad,vérszomjas és a határozatlan,naiv van?Arany középút?Ha felismerted a hibáidat,akkor már elindultál abba az irányba,hogy változtatni tudjál rajta. Hajrá.
2014. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Ne haragudjatok, de ezek szerint nem ugyanabban a világban vagy országban élünk. Amikor ma mindent vasmarokkal lehet csak irányítani. Amikor lesüt rólad azonnal, ki vagy és később visszaélnek ezzel, ontják a mocskot. Amikor a kigyúrt, vérszomjas emberek mennek az utcán és rasszista mondatokat üvöltöznek vagy beléd kötnek a buszon. Egyik ismerősöm saját bevallása szerint a tanítási óra közepén felrobbantottak egy petárdát. Miért szerintetek? Látják a bizonytalanságot az adott tanáron akkor ezzel visszaélnek. Ugyanez megtörténhet egy párkapcsolatban is és az élet minden területén. Szerintetek amikor valaki ezt megteszi akkor mi ez ha nem lázadás és vadság? Amikor szidják az országot és nekimennek az utcán a másiknak akkor ez nem erőszak?

Ha már említettétek a rózsaszín pólókat akkor ismét felvetődik a kérdés, vajon ők nincsenek-e megkülönböztetve? Dehogynem. Támadják őket az állítólag demokrata és permisszív társadalmunkban. Amikor a tévé ontja a mindenféle mocskot ezáltal gyűlöletet generálva akkor miről beszélgetünk? Más bolygón élünk? Én nem vagyok százas? Elnézést kérek ha ez kicsit kemény hangvételűre sikeredett.

2014. nov. 16. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyetértek, ajánlom neked is, hogy járj utána a MGTOW életformának. Sokan vannak így, mint te, akiknek elegük van a megfelelési kényszerből, nem kötelező csinálni, kevesebb stressz ér stb.
2014. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz de sürgősen költözz az ország másik felére mert az én környezetemben pl nem történnek ilyenek
2014. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!