Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék ilyen férfit?

Hol találhatnék ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Lehet hogy sokan elítélnek majd a kérdésért a szexuális beállítottságom miatt, de azért én megpróbálom hátha. Az lenne a helyzet, hogy szeretnék egy kapcsolatot már nagyon régóta, de az a probléma hogy mindenkinek csak arra kellenék. Most vagyok 20 éves, de nagyon egyedül érzem magamat. Mindig is egy olyan férfiról álmodtam, aki tényleg egy igazi férfi, érett, intelligens, erős, őszinte és nem csak a szex a fontos neki. Lehet hogy csak ez álomvilág, de én azt szeretném ha törődne velem, őszinte lenne, átölelne, akihez odabújhatok és aki vigyázna rám. Én ezt mindig is egy 30 vagy 40 évessel képzeltem el, engem nem érdekel az a 10-20 év sőt inkább szexinek találom. És ha nem lenne ez komoly kapcsolat csak ilyen barátság extrákkal én nekem az is nagyon jó lenne, csak szeretném ha lenne egy férfi, akire számíthatnék, aki ,csak az enyém' lenne, aki megvéd. Szerintetek találok ilyet vagy ez csak álomvilág? Az internetes társkeresésben nem hiszek az a baj, amennyi kamus van meg pedofil. Köszönöm a válaszokat.


20/f



2015. júl. 29. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Apakomplexusod van. Korban hozzád illő pasit keress, mert egy idő után az idősebb férfi apakép lesz és ugye az apukájával senki nem szexel.
2015. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia. Igen igazad lehet. Erre még nem is gondoltam. :)
2015. júl. 29. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:

Tudom, milyenek a társkeresők, de nem hiszem, hogy olyan sok lehetőséged lenne egyébként..

Meleg ismerkedős oldalakat tudom mondani, illetve nem tudom nézted-e már ezt a másik oldalt, itt fel van sorolva néhány budapesti hely. Mondjuk nem tudom hova valósi vagy, de hátha..


[link]

[link]


Próbálkozz és csak akkor találkozz, ha a másik tényleg szimpatikus. Közöld előre az igényeidet az adatlapodon, írd, hogy nem futókalandot keresel és hogy egy érettebb személyt. De szerintem a korosztályodban könnyebben találnál párt, közöttük is vannak érettebb felfogásúak.

2015. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. :) Mindeképpen meg fogom nézni ezeket. Igen, biztosan vannak érettebbek is, de nekem valamiért nagyon szimpatikusak a 30-40-es férfiak. :)
2015. júl. 29. 17:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy az idősebbek tetszenek. Nekem is nőként az idősebb férfiak tetszenek általában, mert a velem egykorúak túl komolytalanok hozzám képest.

Viszont az nem jó, hogy azt várod, hogy vigyázzon rád, számíts rá, stb. Persze ezek természetesek egy kapcsolatban, de oda vissza kell működniük.

De ahogy te írtad, nekem úgy tűnik, hogy nagyon önállótlan vagy és mástól várod, hogy elrendezze az életedet. Ez viszont nem jó, ha eleve olyan kapcsolatot keresel, hogy függjél valakitől.

2015. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak, nem nem, persze nem így gondoltam hogy akkor most ő fog eltartani meg ilyesmi, dehogy is, már dolgozom, van keresetem, sportolok stb. :) Isten mentsen meg hogy eltartson valaki. Csak törődést szeretnék, és persze én is viszonoznék mindent a férfinak. .:)
2015. júl. 29. 18:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem az eltartásra gondoltam. Nemcsak anyagilag lehet valakitől függeni.

De ne direkt idősebbet keressél. Hanem olyat, aki illik hozzád. Az meg nem a kortól függ. Egy hasonló korú is lehet olyan, amilyenre vágysz. Az idősebbeknél szerintem nagyobb az esélye, hogy csak kihasználnak.

2015. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt mondod? Végül is lehet benne valami. Meg mondjuk a megcsalás az mindig benne van a pakliban, mindegy hogy 40 éves vagy 23 éves, csak tudod az a ,baj' hogy én nem ilyen vagyok, én hűséges vagyok és ezért esne rosszul például egy megcsalás nekem, kivéve persze ha olyat találnék aki felfogásilag olyan mint én, de ez nagyon nehéz, mert ki az aki őszinte a másikkal ebben a világban, lassan senki sem.
2015. júl. 29. 18:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos a megcsalás nagyon gyakori, akár férfiakról, akár nőkről, akár heterókról, akár melegekről van szó. És sajnos minden korosztályban.

Szerintem szinte minden ember túl van már több csalódáson is. Ez is az élet része. Tudni kell kezelni, túllépni rajta. Aztán újra próbálkozni.

2015. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pedig ez szomorú. Sosem értettem ezt, most mindegy hogy meleg nem meleg, de ha van két ember, akik szeretik egymást, összeházasodnak, gyerekek stb és a férfi lefekszik egy másik nővel akkor az miért jó neki? Általában amúgy én azt vettem észre hogy ezt azok csinálják, akik nagyra vannak magukkal és azt hiszik bármit megtehetnek.
2015. júl. 29. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!