Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék ilyen férfit?

Hol találhatnék ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Lehet hogy sokan elítélnek majd a kérdésért a szexuális beállítottságom miatt, de azért én megpróbálom hátha. Az lenne a helyzet, hogy szeretnék egy kapcsolatot már nagyon régóta, de az a probléma hogy mindenkinek csak arra kellenék. Most vagyok 20 éves, de nagyon egyedül érzem magamat. Mindig is egy olyan férfiról álmodtam, aki tényleg egy igazi férfi, érett, intelligens, erős, őszinte és nem csak a szex a fontos neki. Lehet hogy csak ez álomvilág, de én azt szeretném ha törődne velem, őszinte lenne, átölelne, akihez odabújhatok és aki vigyázna rám. Én ezt mindig is egy 30 vagy 40 évessel képzeltem el, engem nem érdekel az a 10-20 év sőt inkább szexinek találom. És ha nem lenne ez komoly kapcsolat csak ilyen barátság extrákkal én nekem az is nagyon jó lenne, csak szeretném ha lenne egy férfi, akire számíthatnék, aki ,csak az enyém' lenne, aki megvéd. Szerintetek találok ilyet vagy ez csak álomvilág? Az internetes társkeresésben nem hiszek az a baj, amennyi kamus van meg pedofil. Köszönöm a válaszokat.


20/f



2015. júl. 29. 16:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
börtönökbe találnál társat hidd el
2015. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Régebben gondoltam rá, gyerek fejjel hogy csinálok valami kisebb bűnt hogy a rendőrök bevigyenek egy éjszakára és aztán átmenjen rajtam az egész börtön sereg, de már nem vonz...annyira. :D Csak vicc volt, semennyire nem vonz.
2015. júl. 29. 21:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Apukaddal milyen volt a kapcsolatod gyerekkorodba?
2015. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!