Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül aki nem tud aludni aludni ettől a hőségtől?

Figyelt kérdés
kinyír ez a fülledt meleg lehetetlen aludni
2015. aug. 10. 02:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudok aludni tőle, de nem a meleg az egyetlen ok.
2015. aug. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Reggel pedig az alattunk lakók fogják ismét fúrni-kalapálni a lakást.. Gyönyörű napnak nézünk elébe.
2015. aug. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne is mond az még vmi fantasztikus dolog
2015. aug. 10. 02:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a hőséggel van a legnagyobb bajom, bár amiatt van nyitva az ablak. Hanem alattunk van egy hostel, mellette meg szórakozóhely és olyan mintha fekete pákó röhögne az ablakunk alatt az idétlen hangján, nagyon hangosan. Nem csak az idegesít, hanem a többi háttérzaj is, folyton pofáznak kint a külföldiek és az ablakot a párom nem engedi becsukni, hogy legyen egy kis légmozgás. Most nem folyik a víz rólam.
2015. aug. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az igen komoly lehet :( Hát akkor vagyunk egy páran akik valamilyen okból kifolyólag nem tudnak nyugodtan pihenni :(
2015. aug. 10. 04:35
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Most utalni fogtok, de en meg fazom is :) Evekig szenvedtem minden nyaron, nem tudtam pihenni, egesz ejszaka szakadt rolam a viz. Eleinte mindennel probalkoztam: ventillator, fagyasztott vizes flakon a ventillator ele (stb). Meguntam a kinlodast es tavaly vettem legkondit.


Azota kellemesen huvos van a szobaban, tokeletesen kitudom pihenni magam es csodalkozom, hogy idaig miert nem gondoskodtam errol.


Alig varom, hogy hazaerjek a napi dolgaimrol es mar szinte ki sem megyek a fullaszto kanikulaban. Nem visel meg a meleg, nem kell hektoliter szam innom a vizet, nem tocsogok sajat izzadtsagomba. Engem mar nem erdekel a kanikula! :)

2015. aug. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én se sokat tudok aludni.

2 után aludtam el, fél 8-kor már fenn voltam, és nem tudtam visszaaludni a melegtől.

Lehet, hogy vennem kellene egy ventilátort, hátha az segít valamennyit.

2015. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Egy jobb okostelefon arabol mar igen jo legkondicionalo berendezest lehet szerezni beepitessel egyutt. Az uzembe tartasa is kedvezobb, mint egy mobiltelefonnak. Inkabb legyen kellemes homerseklet a szobaban, mint G4 :)
2015. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én sem nagyon tudok aludni a kánikulában,de amióta alvás előtt leöblítem a hajam vízzel,sokkal türgetőbb az idő :)

( lány vagyok, és hosszú is a hajam,Úgyhogy nekem bevált:)

2015. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én sem bírok elaludni, már az életkedvem elment ebben az időben...nincs pénzem klímára, de ha lenne is, akkor meg majd a magas számlát nem bírnám fizetni.
2015. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!