Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt valaki rajtam kívül,...

Van itt valaki rajtam kívül, aki ilyen helyzetben van?

Figyelt kérdés
Hogy egy olyan közösség tagja, és oda kell járnia kötelezően (lehet pl. iskolai, munkahelyi közösség), ami teljesen kiközösíti. Hogy ott senki egy árva szót nem szól hozzá, és nem is akarnak vele beszédbe elegyedni, hacsaknem van valami fontos megbeszélnivaló.
2015. márc. 24. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem azért,de én is ilyen ember vagyok,és jól érzem igy magam a kis világomban,nincs szükségem az emberek élettelen beszédeire..
2015. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BlodDrunk ***** válasza:

De az ilyen kérdésekből mindig kimarad az,hogy miért közösítenek ki.

Ennek van valami oka,senkit nem utálnak csak úgy ki.


Nálunk is vannak ilyen emberek igazából nincs kiközösítve,egy rossz szót nemszol hozzá senki,régebben hívtuk is ide-oda bulizni,programokra de nem jött.

Beszélgetni se jön oda hozzánk,egy árva szót nemszol senkihez egész nap,Így kérdem én így minek szóljunk hozzá?



Ha neked így jó akkor ne változtass semmin,ha nem akkor gondolkozz el rajta miért is van ez.

2015. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
irj privit
2015. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy akit kiközösítenek, sose tudja, hogy miért közösítik ki. Én is például úgy vagyok állandóan kiközösítve, hogy mindig próbáltam beilleszkedni, mások felé nyitni, de csak ellenségeskedést kaptam. Ma már évek óta nincs egyáltalán közösségem, mert már nem vagyok diák. Egyedül maradtam és akárki felé próbálnék nyitni, menekül előlem. Vagy ami rosszabb válaszra se méltat, lekezel és úgy menekül.
2015. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem azért "közösítettek ki", vagyis inkább azért nem szólnak hozzám, mert nem vagyok közös hullámhosszon velük, bulizni se járok, tök más az érdeklődési köröm. De vannak olyanok is, akiknek kifejezetten ellenszenves vagyok. Én ott rontottam el, hogy néha nem tartottam tiszteletben a határaikat. Ez van, már úgyis végzős vagyok és ha lediplomáztam, úgyse látom őket soha az életben.
2015. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinte mindig így voltam, de szerencsére voltak kivételek is. Most épp megint így vagyok, de hamarosan vége ennek is, és akkor megint váltok, és bizakodom, hogy az új környezetben talán megint egy kivétel jön.
2015. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!