Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Masnak is ilyen kilatastalan...

Masnak is ilyen kilatastalan a helyzete?

Figyelt kérdés
15 eves biszex fiu vagyok(Gyerunk homofobok, sertegessetek!). Egyszeruen, nem tudok ismerkedni. Eleg kulonc vagyok, magamnak valo, elvont egy kis hipster. Legutobb fuztem egy lanyt, lerazott ugyhogy mergemben felkerestem a regi baratnomet, akivel azert szakitottam, mert buta voltam es ugy ereztem, hogy ez a kapcsolat nem fog mukodni.Mikor radobbentem mennyire buta vagyok, megkerestem, o mondta hogy mar elkestem, most megint megkerestem, de kiderult hogy van valakije. Egyszeruen soha nem tudok talalni magamnak part. Pedig eleg jokepu, magas vagyok. Ennyire nem kell senkinek egy kulonc csavo? Vagy ennyire ellenszenvesek a mai lanyok, hogy csak azok kellenek, akik beolvadnak a tarsadalomba, es meno 15evesek, semmi elettapasztalattal? Nem azt mondom, hogy megletem a kinok kinjat, de van mogottem valami, amibol tudok meriteni.Nem, ez nem csak a tini sablon. Tovabba az onelfogadasommal is gond van, csak a legjobb barataim tudjak ezt rolam, meg a sok agyhalott homofob aki eszreveszi, de mindig tagadom. Szoval, elsosorban kilatastalan helyzetu en fajtambol valo emberek valaszat varom. De barki leirhatja, hogy bennem vana hiba!
2015. aug. 10. 03:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnezest a kuszasag es az ekezetek miatt. DE igen, angol billenytuzet.
2015. aug. 10. 03:35
 2/12 anonim ***** válasza:

Ismerkedj, próbálkozz, aztán majdcsak összejön valami.

Elsőre nem sikerült, nem nagy ügy.

2015. aug. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit később keresd meg a régi barátnődet! Most van valakije, de nem lesz ez mindig így!:)
2015. aug. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Kilátástalan helyzet... jah persze...úgy beszélsz mintha 35 éves lennél aki már több éve egyedül van...

Neked most van egy kis tini szerelmi bánatod és ennyi...a hibádból is tanultál, komolyan most ezért rinyálsz...

Ebben a kérdésben amúgy mért is fontos hogy bisex vagy?

Én is biszex vagyok mégse írom ki minden kérdés elejére.

2015. aug. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Hamar feladod,küzdeni kell az életben. 15 évesen még nem szabadna így gondolkodnod. Mi lesz, ha nehezebb dolgok jönnek majd? Amúgy meg hova kell annyira rohanni az ismerkedéssel, ráérsz még bőven. Úgy beszélsz, mint ha már lennél vagy 40 éves, s panaszkodsz itt.
2015. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4

Azert fontos oda irni, mert mindent befolyasol, legalabbis szerintem. Es ebbena kerdesben megprobaltam a problemaimrol irni, amihey hozzatartozik, hogy keptelen vagyok elfogadni magamat.

#3 Tudod, eppen irtam, hogy nem tini sablon, es ha az lenne, tisztaban lennek vele, de latom vannak ennyire felesleges emberek mint te, akik egyatalan nem probalnak meg segiteni.

2015. aug. 10. 10:37
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem még a tojáshéj a fenekeden van, inkább tanulj, sportolj, foglald el magad. Ennyi idősen kiakadni egy kis ismerkedési probléma miatt..., mintha már kitudja, hány száz csalódáson estél volna túl. Olyan vagy, mint egy megkeseredett vénember.
2015. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Legyel szives, ne itelj mar ismeretlenben, oke? Csak azt mondom, hogy eleg rosszul esett, hogy az elmult 2-3 hetben, ketten is visszautasitottak, raadasul olyanok, akik fontosak voltak.
2015. aug. 10. 11:08
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Most akkor mit vársz babusgassunk mert neked van egy természetes tini problémád?

Vered itt a melled hogy te mekkora bisex vagy!

Majd jönnek még az éltbe ennél sokkal komolyabb gondok is ha akkor is így rinyálsz el fogsz bukni az életben.

2015. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem mi mar valtottunk par szot, Ugyan ilyen unszimpatikus szemelyeddel! Csak kivancsi lennek, neke honnan jon ez a sok esz! Mar ha nekem "eleg sok" tapasztalattal nem lehet pofaznom.
2015. aug. 11. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!