Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék egyedül lenni...

Szeretnék egyedül lenni végre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Depressziós is vagyok, bár ezt nem részletezném. Tömegiszonyom is van, utálom az embereket sőt ezt az egész világot! Szeretnék végre teljesen egyedül lenni és nem teremteni kapcsolatot más emberekkel hogyan érhetném ezt el? (Persze a családomat leszámítva) örülnék ha mindenki eltávolodna tőlem és élvezhetném az egyedül létet. Még tavaly az iskolában osztálytársaimmal beszélgettem, de most belegondolva ahogy látom mindből egy nagy r****c lett! Rakják ki a ***** kitevős képeiket és egyszerűen undorító! Gondolom szeptemberben is megint elkezdenek velem beszélni meg minden, de ha talán próbálnék egyre kevesebbet beszélni velük akkor eltávolodnának és vajon végre nem kéne beszélnem senkivel? *-* vagy mit csináljak amivel megakadályozzam hogy a suliban bárkihez is szólni kelljen a tanáeokon kívül?

13/L (most megyek 7.be)



2015. aug. 16. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd :D Ez a világutálat dolgot minden kamasz átmegy
2015. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kimutatod az utálatodat, akkor meg cseszegetni fognak. Ha odamennek hozzád, beszéljen a szád, hallgasson a szíved. Figyelj befelé, saját magadra, és ha megzavar a külső inger, mondj rá magadban nemet: "számomra ez nem létezik". És mosolyogva továbbengeded.

Ha az osztálytársaid r****cok lettek, az az ő saját problémájuk, nem a tiéd. Mindig kérdezd meg magadtól: a te problémád-e. Az esetek többségében nem.

A te korodban az iskola miatt nehéz fizikailag egyedül lenni. De belül úgy is egyedül lehetsz, hogy körülötted meg a nyüzsgés. Egymásnak nyüzsögnek, te nem vagy benne. Tudatosítsd. És az így támadt űrben könnyebben megtalálhatod azt is, ami fontos neked.

2015. aug. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a te korodban örültem volna ha valaki szóba áll velem az iskolába .

Nem értem miért van eleged az emberekből.

Szerintem minél több ember vesz körül, minél több emberre számíthatsz annál jobb annál érdekesebb.

2015. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.: De én nem a világot utálom csak az embereket hogy ilyenek a normálisakat nem utálom csak az olyanokatmint pl az osztálytársaim :'D

2.: Köszönöm :)

3.: Az a baj hogy hiába vesznek körül, mert egyikre sem lehet számítani,egyik bunkóbb lett mint a másik, de persze ők elvárják hogy segítsen nekik mindenki és egyet értsünk velük pedig ha mindenki egyforma lenne az nem lenne túl jó így is van 3 barátnő akik annyira barátok hogy teljesen egyformán néznek ki egyformák a cuccaik mindenben ugyan azt csinálják, én biztos hogy nem bírná ki hogy valaki folyton utánoz. Az a vicces hogy mindenki azt mondja hogy furcsa vagyok a hátam mögött kibeszélnek hogy nem is vagyok semmiben sem jó csak biztos az anyukám megcsinál mindent helyettem előttem meg ott nyaliznak és arra várnak hogy segítsek nekik hogy hagy másolják le a leckét súgjak órán írjam le a leckét, persze valamikor ők is segítenek de akkor ne beszéljenek ki és hazudgáljanak rólam :p amikor sétálok is hazafele mindig csak azt látom hogy valakit éppen cseszegetnek vagy ők maguk verekednek össze, lökdösik meg csúfolják a kicsiket, már én szoktam rájuk szólni hogy fejezzék be, persze meg akkor rámszállnak és engem cseszegetnek, persze ez még jobb mint ha másokat piszkálnának. Egy 3.os lányt piszkáltak dobálták kajával a suli előtt és odamentem segíteni és akkor engem dobáltak, a lány megköszönte és gyorsan elfutott, ezután meg ehy 8.os új lány jött oda nekem segíteni és őt már nem merték piszkálni . De egyébként folyton ez ment, furvsa de itthon önvédelmi módszereket tanulok, ebben is segített amikor egy 5.es el akarta lopni a sapkámat :"D kicsavartam a karját elgáncsoltam és visszavettem a sapkám kérdezte a barátja hogy "azt hogy :o" én meg mondtam hogy "hát ügyesen" aztán otthagytam őket (persze nem nagyon fájt nekik csak egy annyira hogy kicsit megüsse magát és észbekapjon ) az ilyenekben az a vicces hogy ilyeneket meg tudok csinálni de a lépcsőn meg elesek és legurolok XD Egyébként fogalmam sincs ilyeneket minek mesélek el csak úgy eszembe jutottak :"D

2015. aug. 19. 10:47
 5/9 A kérdező kommentje:
(Bocsi a rossz helyesírásért de telefonon vagyok :D)
2015. aug. 19. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez az, jól csinálod; ne hagyd magad.
2015. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
<3
2015. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy?
2015. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6.os, most megyek 7.be, köszi mindenkinek :D
2015. aug. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!