Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 20 évesen a nulláról indulva...

20 évesen a nulláról indulva lehet új ismerősöket, haverokat, barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Az általános- és középiskolai ismerőseim utálnak, semmilyen közösségben nem vagyok benne jelenleg, ahol ismerkedhetnék. Ha a nullán állok társasági szempontból, később attól még lehet társasági életem? És hogyan kéne nekilátni új ismerősök szerzésének? Mert az utcán senki nem örülne neki ha csak úgy spontán leszólítanám.
2015. aug. 25. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet. Főiskola, egyetem. Munkahely.

Járhatsz valamilyen klubba vagy sportolni az érdeklődésednek megfelelően, ott is találhatsz barátokat.

2015. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én most kíváncsiságból regisztráltam erre a badoo-ra, megném már mitől olyan jó ahogy mondják, szerintem egész jó, barátokat is lehet keresni szimplán.
2015. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia én 19 vagyok, lány. nekem sincsenek barátaim..

Volt egy barátnőm de ő csunyán kicseszett velem, azóta nemis érdekelnek a barátok, hugaimmal beszélek ennyi.. Meg a pasimmal.

2015. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Igen te most abba a korba vagy amikor a legtöbb ember barátok nélkül marad. Nekem sincsenek igazán barátaim. Jó van 1-2 ember akikkel elvagyok akiknek régen tesóim által közük volt a családhoz a gyerekkori legjobb barátommal több mint 2 évig nem beszéltem nem is találkoztunk, ma futottam vele össze teljesen véletlenül, és róla is megtudtam hogy azért van így eltűnve mert olyan cégnél dolgozik akik Ausztriába is járnak át dolgozni és a srác is 2 hetet kint dolgozik utána 3-4 napot itthon pihen majd 10 napot itt dolgozik 15 km-re a lakhelyétől és utána megint 2 nap pihenő amiből csak 1 napot tölt itthon mert második pihenő napján már utaznak vissza. Nem hosszú az út, kb 6-7 órákat autóznak de ott is ki kell pihenjék az utat hogy másnap tudjanak dolgozni normálisan. Vele is most kezdek újra jóba lenni, bár neki sincs akkora társasági élete, ő az a tipikus otthon ülő ember aki csak néha napján jár el.


Munkahelyemen sok emberrel vagyok jóba de ők idősebbek 35-50 év között vannak, bár jól elvagyok velük, időnként el is járok velük, igaz hogy jobbára nők között vagyok akik mind házasok meg családos anyukák, de az élet így hozta ezt össze. Persze vannak férfi kollégáim, ők még idősebbek kettő kivételével. Az egyik egy 30 éves srác akivel jóba vagyok, de neki is munka után a beteg anyukáját kell ápolnia mert a húgával élnek így hármasba és az anyukáját nem hagyhatják egyedül 1 percre sem. Főleg hogy a húga 8-12órázik mert ápolónő, így is azt eltudta intézni hogy időnként a maradék 4 óráját anyja mellett tölthesse mint szolgálati időt, ez elég bonyolult dolog volt mire elintézték, de ő ezért is kap valami pénzt, meg időnként más ápoló is ránéz az anyjukra.

A másik kollégám aki 40 éves ő kénytelen sok maszek munkát vállalni hogy megtudjanak élni az apjával. Apja nyugdíjas de mellette alkalmi munkákat még tud vállalni, de sok az adósságuk.


Én is kb a nullán vagyok, barátnőm nincs, a munkahelyemen akik a korosztályomban vannak, nekik már rég ki van alakulva a baráti körük, lányok közt is mindegyiknek van párja, barátkozni sem hajlandóak velem. Én is neten két barátot találtam még, de messze laknak egyik egy 20 éves lány akinek van pasija de én vagyok a legjobb barátja mert egy hullámhosszon vagyunk, igaz hogy ő az a tipikus nagyon csajos jellem, de elég sok férfias dolgai vannak, ezért jövünk ki ilyen jól. A másik srác akivel beszélgetek ő nem lakik messze de állandó délutánosa kell dolgoznia és a délelőttjei pedig másra mennek el, úgy hogy ő hétvégén is dolgozik.


Én is hobbival próbálkozok barátokat szerezni ami csak fél siker, meg időnként üzletekbe beszélgetek pár eladóval akikkel igen jóba lettem, de kb ennyi. Nem szoktam eljárni szinte soha. Párkapcsolat meg még kilátásban sincs.

2015. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki gondolja nekem írhat,barátkozhatunk.21/F
2015. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is nulláról indultam 21 évesen.Elkezdtem dolgozni és melóhelyen ismerkedtem :) onnan lett egy legjobb barátnőm akivel mai napig szoros barátságban vagyunk. Meg vannak haverjaim is onnan akikkel szoktam beszélgetni:) Barátnőm által is ismertem meg embereket,unokatesójával régen össze is jártam,lógtunk a városban.Mikor barátnosném elköltözött,meg közös haverokkal is szoktam beszélni,lógni :) Még a hobbid által is lehet ismerkedni.


Ha egy embert megismersz barátok lesztek onnan alakulnak a dolgok,mert megismered az ő körét stb.

2015. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, ha gondolod, írj. 21/f
2015. szept. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most olvasom a könyvet Spielberg életéről. Ő folyamatosan költözött, a családja miatt, apja új munkát kapott kb. 5 évente. Nézd mi lett Spielbergből! :)
2015. okt. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!